Erkekte dövme önerileri ?

Dövme yaptırcam. Yazıya karar veremedigim için şekil yaptırayım diyorum ama onlar da çok sıradan geldi bana.

1- Erkegin dövme neresinde hos durur ?

2- Anlamsız, direkt şekil yaptırsak kötü mü olur ?

3- Dövme anlamı nedir aga ? Evli degilim, sevgilimin adını yazdıracak kadar salak degilim,çocugum yok, neyin anlamını yaptırcam ki. Mesela kobe çocuklarının ve karsının adını yaptırmıs

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Şekilde güzel olur yazıda mesela ben 4-5 ay önce sağ koluma Life Goes On.. ( Hayat Devam Ediyor.. ) yazdırdım bayada güzel oldu senin kişiliğini bilemeyiz bize çok anlamsız gelen şeyler sana çok anlamlı gelebilir hayatının hiç bir döneminde sıkılmayacağın bişey olmalı.

0|0
    0|0
    • Kardesim nasıl bulunur bir yazı ya. muzıkle aram yok filmlerle aram var da film sözleri çok sırıtr. mesela şey düsünüyorum. Yaşamak bir fırsattı. Ama ispanyolca, ya da italyanca. o yuzden de google translate guven olmaz. o yuzden sadece sekıl dusunuyorum sımdılık

Kızlar Ne Diyor 1

• bence en güzel sırtında kürek kemiklerinde olur benim eski sevgilimde kanat vardı ama çok değişikti şeklini tam anlatamıyorum çok güzeldi

0|0
    0|0
    • kım gorecek onu ya kusura bakma da 400 lira verıp de sırtı kapatmak olmaz

Erkekler Ne Diyor 2

• hiç yapmadım bılmıyorum

0|0
    0|0
  • Kollar veya sırt gayet uygundur. İsim yazdıranları ıslak sopayla dövmek lazım bence.

0|0
    0|0
    • kolların çok deisik bölgesi var. Mesela blekten dirsege kadar iç kol var, dış kol var. Hani herkesin ismini yazdırdıgı. Kolun arka kısmı var. pazu kısmına şekil olabılır. veya kolun ıc kısmına boylamasına degıl yataylamasına olabılır. ve sag kol sol kol davası var bir de. Sagagım ben, saati sola takıyorum acaba hangısınde iyi durur.

Yükleniyor...