Didier DROGBA hakkında..

- Ülkesinde ki iç savaşı durdurdu

- Kendi adını koyduğu ilkokul ve ortaokul açtı.

- Ülkesinde vakıflar kurdu.

- Fildişinde ve çevresinde yaşayan tüm ülkelerde ki fakir ve yoksullara yardım etti.

- Kendi kitabını ve DVD'sini çıkarttı. Kazandığı paranın hepsini hayır kurumuna bağışladı.

- Ülkesinde Hastane yaptırdı. Salgın hastalıkları önlemek için özel doktorlar göndertti.

bunların hepsini gerçekten yaptıysa helal olsun ve gerçekten adamsın tek çaresin DROGBA.!

Fanatik Fenerbahçeliyim ama bu adama hastayım..

merak ediyorum acaba farklı takım taraftarından bu adamı sevmeyen var mı?

0|0
6|16

En İyi Kız Görüşü

• Konuya 5* verdim canim... Fanatik bir Fenerbahceli olmana ragmen böyle bir konu acmana sevindim :))

Drogbaya gelince..bir Galatasarayli olarak tabiikide seviyorum,ama farkli bir takimin taraftari bile olsam yine severdim...

Yapmis oldugu bu güzel isler ve hayirlar göz ardi edilmemeli diye düsünüyorum..

0|1
    0|0
    • 5 yıldız için teşekkür ederim canım :)

aynen bu yaptıkları diğer futbolcular tarafından da örnek alınması gereken davranışlar ;)

• Rica ederim canim :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Didier Dilara,olaraktan adamımı seviyorum ve destekliyorum,

Lakin medyamız adamı 2 günde çapkın yaptı ya asıl ona helal olsun (!)

0|3
    0|0
  • sadece ismini esitmisim

0|1
    0|0
  • Yani ben sadece futbolculuğunu iyi bilirim,kişiliği ile ilgili bilgim yok.Allah'ın bi'kulu işte severiz.

0|1
    0|0
  • LİDER DROGBA

1|1
    0|0
  • ÇareDrogba

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Başbakan DROGBA! ben de fanatik bir Beşiktaşlı olarak her zaman severdim. Galatasaray'a geldi diye sevmeyecek değilim. aynı Fenerbahçe'li Alex'i sevdiğimiz gibi Drogba'yı da hemen hemen herkes seviyordur ve bu yazdıklarını yaptı diye biliyorum.

0|1
    0|0
  • adamın tüm Avrupa gençliğinin gözünde ikonik bir değeri var ; kendisi de bir Aziz gibi ; Adamdan öte bir şey bu , asıl heykeli dikilecek insan budur

0|1
    0|0
  • Adam drogba. Komsmaya gerek yk turkıyey de faydası olcak bnu zamanla gorcez. İyiki geldi drogba turkıyeye.

0|1
    0|0
  • o değilde zencilerde will smith ve drogba dışında karizma adam görmedim asalet akıyor tipten bu yüzden adamsın drogba diyoruz

0|1
    0|0
  • gerçekten de dört dörtlük birisi her yönüyle

0|1
    0|0
  • Taçsız Kralın Veliahtı :))

0|1
    0|0
  • Benim ulkeme bir faydasi yok.zaten anmurdan ev almis oraya yerlescekmis.eger yapicaksa alex gibi burda yapsin.

0|1
    0|0
  • Çare Drogba.

0|1
    0|0
  • Fanatik Fenerbahçeliyim söz konusu olan adamlıksa çareyse ben Alex De Souza diyorum gerisi teferruat .

0|1
    0|3
    • burda drogbadan bahsediyoruz.drogbanın hayatından sen gelmiş hala alex diyosun.hem oynadığı en büyük takım fenerbahçe olan birisiyle drogbayı karşılaştırmak da neyin nesi?alex çok büyük oyuncuydu ama türkiyenin çok büük oyuncularındandı drogba ise dünyanın en büyük oyuncularından.

• drogbamı ? drogbaya ancak muz atarım ben

• Şu muz olayından sonra gözümden düştü bizi dünyaya rezil etti yaptığı saçma açıklamalarla

0|1
    0|0
    • zenciye muz göstermek sen maymunsun demekle aynı anlama geliyor, onun için bence haklıydı adam..

• valla yalan yok o bahaneye bende hiç inanmadım :)

• Sen herkesi kendin gibi salak zannediyorsun galiba :)

• Adamın dibi.

0|1
    0|0
  • ÇARE DROGBA...

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayımızdır kendisi...

0|1
    0|0
  • Galatasaray maçlarını izlememin tek sebebidir Didier Drogba <3

0|1
    0|0
  • ÇARE MORİNHOOOO

0|1
    0|0
  • evlatlık alalım

0|1
    0|0
  • Didier Drogba bir canlı değil bir insan bir adam her kelimenin yakıtığı bir kişidir.

0|1
    0|0
Yükleniyor...