Tek düşmanınız kendinizsiniz, bunu sakın unutmayın...

En son ne zaman düşmanlık ettiniz kendinize? Kabul edin veya etmeyin bu zamana kadar yaşadıklarınız hep siz istediğiniz içindi...

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle. Bizi bizden başka koruyacak olan, değer verecek olan, SEVECEK olan tek bir insan bile yok. Herkes kendi çıkarlarında çünkü bu devirde. Bir avuç insan olarak kendimizi bırakıp diğer insanlara da faydalı olmaya çalışıyoruz. Bıraaaaak, sanane dimi? Bu gibi durumlarda hep iyi niyetli olan taraf üzülür kırılır. Bana kendimi değersiz hissettiren biri oldu. Ve onun o koca kıcına tekmeyi biraz geç vurdum. Bu içimi öyle bir yiyor ki şimdi. Kendime yaptığım en büyük düşmanlığım buydu. Embesilin,çöp suratlının tekinin beni umursamamasına göz yumdum. Birdahada asla..

0|1
    0|0
    • Vurdun, kırdın, döktün sonuç? Bir tek kendi egon tatmin oldu, sonuçta değişen ne oldu. Yalancı bir tatmin, zannedersin içinin rahatladığını o kişiye veya ona ders verdiğini, sonuç değişmiyor aslında ne kadar yıksanda, yaksanda sonuç gene aynı, aynı şeyin etrafında dönüp duruyorsun, taki kabullenene kadar işte olay burada kopuyor..

• Aslında kendimizi düşünmekten kastım bir kez olsun dönüpte bakmadık kendimize. Belki de baktık ama yanlış taraftan olduğu kesin. Saçma sapan beklentiler hep ters taraftan baktırdı. Elde etme arzusu uğruna küçücük bir çocuğu mahsur bırakmaktık. Halbuki o çocuk o kadar çok el uzattı ki ama sonuncusunda yakaladım biliyormusun.

• bak doğru söylüyorsun:) Yakalamana sevindim

Kızlar Ne Diyor 2

• Cok sert bir icerlik olmus ya da ben öyle okudum. Gec saate birazcik ekmek yemem iyi degil birisini kirinca oda iyi degil tabi

0|1
    0|0
  • 5 yıldız ..

0|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• En sonunda benim gibi düşünen biri çıktı.Kesinlikle öyle bunu bildiğim halde hergün kendime yalan söylüyorum en acısıda bu elimden başka birşey gelmiyor çünkü ak.

0|1
    0|1
    • Gerçeklerinin ne olduğunu gör dostum ve onları kabullen, çünkü onlar sensin..

• Senin bileceğin iş saygı duyarım. Çok yıpratmamaya çalış kendini.

• Yıpratmışım usta yıprancağım kadar. :) Bari en azından azda olsa mutluluğu hakettiğimi düşünüyorum. :)

• gerizekalımıyım lan ben kendime savaş açayım

0|1
    0|1
  • Hala kendime düşmanım etrafımdakileri dost bildim bileli...

0|1
    0|1
  • Soru yok..

0|1
    0|2
  • düşman dediğim insanlara pandik atmak istemişimdir hep senin yüzünden pandik attım kendime mutlu musun şimdi

0|1
    0|2
    • eksiyi sen mi verdin kardeşim?

• biri beni yakalayıp zorla şey yapsa da mı?

• Her türlü sorumluluk bizde temelini biz attık

Yükleniyor...