Birinin mutluluğunu kıskandınızmı hiç ya da insanlarmutluyken sebepsiz yere kıskandığınız oldumu?

Birinin mutluluğunu kıskandınızmı hiç ya da insanlar mutluyken sebepsiz yere kıskandığınız oldumu?

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• bazıları aşırı mutlu olduğu için sıra bize gelmiyor diye düşündünüz mü hiç.. ?

düşünmeyim çok saçma.. :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• ''derdi nedir bu sonbaharın neden soldurur gülleri, nerden bulur bu insanlar ben mutsuzken gülünecek şeyleri'' anladın sanırım :))

2|0
    0|0
  • Yok kıskanmam.Herkez hakettiğini yaşıyo demek ki ben haketmiyorum diye düşünürdüm sadece.

0|0
    0|0
    • herkes hakettiğinimi yaşıyo dünyanın adaletine inanıyosun yani.

• İnanmasam ne olcak ki yine hayat bana sunduklarıyla idare edeceğim.Adaletin bu dünyada olduğuna inanmıyorm zaten.

• Benimki iyi niyetli bir kıskançlıktı, kuzenim nişanlandı ve mutluluklarına özendim. Bende isterdim öyle bir şey. :)

0|0
    0|0
    • benimde iyi niyetimden sadece özeniyorum onlar niye mutlu ben niye değilim diye

• Yok ya niyesini sorgulamıyorum, olacağımı biliyorum sadece biraz sabırsızım sanırım.

• gördüğüm her çifti kıskanıyorum.

0|1
    0|0
  • imrenmek mi..yoksa hasetlik yaparak kıskanmak mı?hangisini soruyosun..ben kıskanman o kötü niyetli insanların özellğidir..

0|0
    0|0
    • biraz imrenmek birazda kıskanmak kötü niyetim yok karşımdakine zarar vermem ama birinin böyle çok mutlu olduğunu görünce kıskanıyorum neden bende okadar mutlu olamıyorum diye.

• ya zkt,rg,t başımdan..

• Tafragülümün mutlulugunu kıskanıyorum .

0|0
    0|0
  • kıskanma değilde gıpta ettiğim oluyor

0|0
    0|0
  • mutlu olanların allah belasını versin nasıl bu kadar düşüncesiz oluyorsunuz ya

0|0
    0|0
  • hayır, zaten tedavi edilmesi gereken bir hastalık olduğunu düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • hatırlamıyorum belki çocukken

0|0
    0|0
  • Kıskanmam imrenirim ben..

0|0
    0|0
  • bilmiyorum

0|0
    0|0
  • ben kadına değer vermeyen onun isteklerini anlamayan ona hayvan muamelesi yaptığı halde sevgilisi olan bazı ***leri kıskanıyorum. neden onları seçiyorlar da ben değilim ben sevmeyi bilmiyormuyum!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• valla ben kıskancım yalan yok kıskanıyorum ama kötü gözle değil imrenmekmı desem ne desem :D ayyy şöyle ayy böyleee fılan darııs başıma der susarım:D

0|1
    0|0
    • :D normalde kıskanç değilim en ama çevremdeki insanlar çok mutlu olunca mutluluklarını kıskanıyorum bir :D

• evet kiskandim sanirim...

0|0
    0|0
  • kimse umrumda değil .

0|1
    0|1
  • hayır olmadı

0|0
    0|0
  • Sevgilim terk edeli 1 ay olmadı en yakın arkadaşım sevgilisiyle gözümün önünde yiyişiyo gelde kıskanma :(

0|1
    0|0
Yükleniyor...