Nasıl bir kişiliğe sahipsiniz ?

Hani bazı insanlar vardır sizin dışarıdan bakınca sandığınız kişiliktedir gerçekten

Kimisi ise dışarıdan bakanların sandığından çok farklı bir insandır

Bu manada gerçek kişiliğinizi dışa yansıtabiliyor musunuz

Örneğin beni tanımayan bir insan gerçek kişiliğimden çok uzak kalıpta bir kişiliğe büründürür .

Sizde de öyle oluyor mu , asıl kişiliğiniz nasıl ?

Cevap veren herkese teşekkürler

İyi geceler .

0|0
16|30

En İyi Erkek Görüşü

• evet yansıtıyorum. tam olarakta böyleyim :D

Aslında mutlu bir kişiliktir kendileri. En sevdiğim özelliği nedenini bilediği mutluluğudur. Sana saçman gelebilecek şeyler bapabilecek birsidir. En çok gezmeyi sever. Denize aşıktır. Yalnızlığı hiç sevmez. Korktuğu düşüncelerden birsi yalnız kalma korkusudur; ama bazen de tek başına mum ışında kırmızı şarap içmeyi sever. Romantzm sadece içki ile kendisi arasındadır. Bu durumlarda arkadan eşlik edecek ve sessizliği bozacak bir müzik ssesine kapısı daima sonuna kadar açıktır. Belki sen denemeye korkarken o rafting yapabilir. ama yüksekten anlamsız bir şekilde korkar. Bir kere gondola binme hatası yapmış ve kualanın ağaca sarıldığı gibi o saçma sapan alete sarılmıştır. temizdir ve karşısındakide temiz olmalıdır. ufak bir kötü koku onu herşeyden uzaklaştırabilir. Güzel bir kadın parfümüne, sesine, yazısına aşık olabilir. Dengesiz bir tiptir kendisi, tipitipten çıkmış olduğunu varsayanlar vardır ama o bunu anlayamaz. Neden kendini kısıtlamak yerine içinden geleni yapmıyorsun der. uyumayı çok sever. ensesine dokunulmasını sevmez. Her zaman kafasına eseni yapar. Kimseyi umursamaz. Duyarsız bir insandır ve bu özelliğini bağzen sever bağzen sevmez. işte bu gibi durumlarda şizofren kişiliği çıkar ortaya. Derslere gitmez. sloganı "okul bana ne verebilir" dir. tabi bunu ders bana ne verebilir ya da ... bana ne verebilir gibi varyoslar içerisinede sokarak çoğalta bilir. işine gelmeyen bişeyi asla ona yaptıramazsınız. çikolatayı çok sever. hatta yazarken bile mutlu olur. Smirnoff denilen Rus yapımı vodkayı çok sever. Yunanistan ve İtalya'ya karşı farklı bir ilgisi vardır. Zaten şu sıralar Türk-Yunan ilişkileri ile ilgili bir tez hazırlamaktadır. Ders çalışmayı sevmez yarın 2 tane sınavı olduğu halde burda bu anlam veremeyeceği şeyleri yazar. Kendini tanımadığını düşüdür; ki zaten öyledir. Hala kendini çözememiştir. Asla bir yere oturtamaz kendisini. Ben şöyleyim diyemez çünkü öyle olmadığı zamanlarda olur. Birilerine anlaşılmak zorunda hissetmez kendisini. Sıkıntıya asla gelemez. Ruhu özgürdür. Yunan mitholojisine aşıktır. Filmlerde kendini karakterlerden biri yerine koymaz. koyanlarıda sevmez :) sigara içmez. alkole aşıktır. belli bir mekana bağlı kalma fikri onu delirtir. asla bağlı olamaz. ne kadar sevsede aitlik hissi uyandırırsa çeker gider. Film izlemeyi çok sever. ufak çapta hırsızlıklar yapar. Asla insanlardan çalmaz ama. plan yapan insanları sever çünkü kendisi bunu beceremez. yaptığı planları unutabileceği için asla söz vermez. Çok değer verdiği şeyleri unutmaz ama. eli boldur ve bu yüzden çok parasız kalır. belkide salaktır ama böyle mutludur. bir çok şehirde gidebilecek kapısı varken o dışarda kalmayı tercih eder. sevdiği insanlarla zaman geçirmeyi çok sever. arkadaşlarına çok bağlıdır. Beni seviyorum der bazen ki bu da doğrudur...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Gerçek kişiliğimi dışarıya yansıtmıyorum asla anca çok değer verdiğim 2-3 kişi harici kimse bilmiyor.

0|0
    0|0
  • Çok pis laf sokarım :)

0|0
    0|0
  • inatçı alıngan ve enayi merhameti beni tanıyan herkes bunları söyler heralde

0|0
    0|0
  • insan kendisinin kötü bir kişiliğe sahip olduğunu düşünmediği ya da kabullenmek istemediği için bu sorunun en iyi cevabını 2. ve 3. kişiler verebilir..

(bu site için söylemiyorum)

1|0
    0|0
  • Ah.

Sanırım ben de kendimi dışarı yansıtamayan taraftayım.

Sen gibi..

Aslında dışım içimden o kadar farklı ki..

Ve o kadar uçuk bir değer ki bu iki görüntü arası.

Çok çok uçuk.

Dış görüntüm nasıl, iç görüntüm nasıl diye yazmak istesem de yazamam.

Kelimelere dökemem çünkü.

Bazı şeyleri kelimelere dökemiyorum.

Onlar ya en limit şeyler oluyorlar, ya da en dip.

Ben ne en limit değerdeğim, nede en dip.

Ama dökemem işte..

Kendimi asla kelimelere dökemem.

0|0
    0|0
  • yüzüm kalbimin aynısıdır yüzümde ne görülürse kalbimde de o vardır..

0|0
    0|0
  • Ben dışarıdan bakan biri olarak seni fazlasıyla naif ve yer yer sevimli sanmıştım :)))) Tezata bakar mısın ;/

Ben içimi dışıma yansıtabiliyorum malesef,ama bazen yolda yürürken kendimi bir arabanın camında görüyorum ansızın.Kaşlarım çatık,alnım kırış kırış olmuş.Sanırım istemesem de artık agresif duruyorum...

0|0
    0|0
  • çok samimi arkadaşlarım varken komedyen gibi, çok samimi arkadaşlarım yoksa soğuk ve aşırı resmi davranırım, ve samimi arkadaşımda çok azdır, hani şu gizemli takılıp nasıl olduğunu anlamadığınız halde ansiklopedi kadar bilgisi olan tipler olur ya, işte bende onlardanım :)

0|0
    0|0
  • normal sosyal haytımda fazla konuşmyan çok hırslı sinirlenince dahada hırslanan sevdiklerine bişi olmasından çok korkan bir kişiliğe sahibim.

0|0
    0|0
  • Genellikle beni dışarıdan çok iyi biri olarak görürler. Aslında gördükleri kadar uyumlu bir kişi değilimdir. İçimdeki fırtınaları bir ben bilirim.

0|0
    0|0
  • ben herhalde görünüşünden farklı olanlardanım. sen hiç göründüğün gibi değilmişsin. akıllı konuşuyorsun diyenler çok oldu

0|0
    0|0
  • Her yerim ayrı oynar.

0|0
    0|0
  • gerçek kişiliğimi tam olarak bilmiyor insanlar aslında buda çoğu zaman benim kendi kararım bence insaların beni iyi biri olarak bilmesi yeterli ki öyle olduğumu düşünüyorum

0|0
    0|0
  • aslında bakarsan benim gerçek kişiliğimi anladıkları anda insanlarda bağımlılık yaratıyorum bu yüzden insanlardan defalarca uzak kalıyorum herkesten uzaklaşmak istiyorum...

0|0
    0|0
  • Gizli bir kişiliğim var karşı koyamıyorum :(

0|0
    0|0
  • Bazen evet,bazen hayır

0|0
    0|0
  • Dısarıya karsı kisiliksizim kendime karsı soru neydi lan unuttum bu kadar uzun sorumu olur .

0|0
    0|0
  • çok zor biriymişim :)

0|0
    0|0
  • vurdumduymaz

0|0
    0|0
  • hiç bilmiyorum değişiyor

0|0
    0|0
  • Disardan bakan taniyinca soka giriyor, cok soguk ve ciddi duruyormusum.

0|0
    0|0
  • Uyuz =_=

.

0|0
    0|0
  • ikiyüzlü olmayan ve onlardan nefret eden biriyim

0|0
    0|0
  • yerine göre değişir

0|0
    0|0
  • anlaşılamaz bir kişiliğim var ama birisini anlamak için bir çift göz yeter

0|0
    0|0
  • bazı insalrın gercek yüzleri gizledikleri maske altanda sakklaıdr o meskeyi çzömek çıkarmak çok zor

0|0
    0|0
  • bunu biz objektif yanıtlayamayız.

0|0
    0|0
  • umursamaz

0|0
    0|0
  • akıllı ve mantıklı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Dışarıdan bakan insanlar beni mesafeli ve soğuk olarak görüyorlar.Belki utangaç belki donuk.

Tanımadığım insanlara karşı samimi olamıyorum,yakınlık duymak benim için sorun...

Tanıdığım kişilere,arkadaşlarıma,aileme,dostlarıma daha farklı davranıyorum,daha samimi...

İnsanlar beni ilk tanıdıklarında buzdolabı gibisin derler,aradan zaman geçer sonra sıcak çikolatadan farkım olmadığı anlaşılır.Sadece ateşin üzerinde biraz tutulmam gerekiyor.

0|0
    0|0
  • Beni dışarıdan izleyen insanlar çok ciddi, kavgacı bir tip olduğumu hatta korkunç olduğumu düşünüyorlarmış benimle tanıştıklarında çok şaşırdıklarını söylüyorlar, yani ben asıl kişiliğimi yansıtamıyorum.

İyi geceler..

0|0
    0|0
    • Cevabını okuyunca yüzümde bir gülümseme oluştu ...

Aynı şey hep bana da oluyor

• aslında ben çok iyiliksever dostane bir insanım ki benle çok kolay anlaşılır hata yaparsam özür dilemesini blirim hediye almayı severim paraya önem vermem ama dıştan görenler kindar anlaşılmaz biri olarak görüyolar evet birinin yaptığı yanlışı asla unutmam ama sen tut da kendi yanlşını düşün dimi neyse özellikle ünnideki insanlar beni çok yanlış tanıyolar

0|0
    0|0
  • Esprili,komik ve eğlenceli olarak görürler. Bi sıkıntım olabileceğine bile inanmazlar çünkü hep gülerim ve güldürürüm. Aslında sakin ve ciddiyimdir. Bazen çok içime kapanık olabilirim de. Doğrusunu ben bile anlayamamışken çevremdekiler nasıl anlasın :)

0|0
    0|0
  • Aile içinde uysal olduğumu düşünürler ama tam tersi,ben sadece onlara karşı öyleyim..

Ama annem bana çılgın dilara der hep,sana da çılgın biri lazım falan da der:)

Komik biri değilimdir ama eğlenceliyimdir,tabi her şeyden önce herkesin bildiği ve gördüğü tek özelliğim sporculuğum,o bana yeter zaten.

0|0
    0|0
  • dışarı yansıtmam aslında sıcak kanlı yumuşak huyluyum ama beni dışardan tanımayan ve sonradan tanıştığım insanlar ya biz seni çok havalı sandık çokta soğuk duruyosun dışardan ama öyle değilmişsin filan derler anladım ki bu benim tavrım birini tanımadan alışmadan soğuk nevaleyim :)

0|0
    0|0
  • Gerçekçi, soğuk, sevimsiz, geçimsiz, ancak kendine faydası olan.

0|0
    0|0
  • Bende de durum aynı.Hatta arkadaşlarımın çoğu "seni ilk başta alaycı,soğuk ve sert birine benzettiğimiz için yaklaşmaya korkardık"diye itiraf ettiler.

0|1
    0|0
  • sakin anlayisli ve mantikli

0|0
    0|0
  • gıcık olduklarıma havalıyım. ama normalde dısardan bakan birisi baana kolayca ısınabılır :)

0|1
    0|0
  • Beni iyi tanimayan insanlar hep benim hakkimda kendini begenmis, cok soguk oldugumu dusunuyor.

Ama oyle degilim sadece fazla tanimadiklarimla kontakt kuramiyorum :/

0|0
    0|0
  • espirli neşelı açık sözlü

0|0
    0|0
  • Bazen enerji ve mutluluk dolu, geveze

Bazen depresif ve içine kapanık

0|0
    0|0
  • Dışardan bakılınca soğuk kanlı,ciddi,sıkıcı biri sanıyolarmış beni.Ama çok sıcakkanlı,eğlenceli ve garip biriymişim

0|0
    0|0
  • Tanımadıklarıma buz gibi davranıyorum ama tanıdıklarıma tam tersi.

0|0
    0|0
  • benii tanimayanlar beni sessiz sakin biri saniyor ama degilim:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...