Fotografcılık icin ne yapmalıyım

arkadaslar şimdi ben fotograf çekiyorum ve cekimlerime güveniyorum acıkcası ve bu isi profesyonel olarak da yapmak istiyorum yani bununla ilgili is bulmak istiyorum ama söyle, cektigim resimleri satmak istiyorum mesela ille bir fotografcı adına calısmak gibi degil. ama nerden baslamam gerektigini bilmiyorum ne yapmalıyım sizce. bu tarz bir seyin ilanı filan da olmuyor fotografcı arayanlar hep studyo calısanı arıyor

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• İlla da studyoda baslamak gerekli degil nasıl dersen eger facebookta gormussundur fotografları yayınlayan bir suru sayfa var sen de bir sayfa acıp biraz ün yapabilirsin ilk basta populer olman gerek bu arada profesyonel makine olmadan bu is zor olacaktır malesef dijitale ragbet etmezler herneyse populer olduktan sonra kucuk isler yapabilirsin arkadaslarının portlerini yayınlarsan sonra da ozel gun cekimleri icin fiyat koyabilirsin fakat bu uzun ve zorlu bir yol suanda cok var cunku sabırlı olmalısın hemen para kazanmaya baslayamazsın dugun cekimleri yapabilirsin orjinal cekimler seni yukseye tasıyacaktır biliyorsundur dısarde yapılan cekimler insanlar buna para verir cok degisik cektigin muhtesem manzaraya para vermezler tabi profesyonel fotografcılar icin durum farklıdır kolay gelsin :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• türkiyede çok zor bu iş para çok fazla para kazanamazsın ya da istediğin gibi işler gelmez gel şu mekanı çek bu evi çek falan gibi işler yaparsın

0|0
    0|0
  • ilk basta bir kurs alip belge alman gerekir . istanbulda bun i n icin iyi yerler var 8-10 kisilik gruplar hali n de birebir ders veriliyor ve kurs sonunda sizin isyeklerinize bagli olarak para kazanmaniza yardimci oluyolar . calisicak yerler buluyorlar ya da sergilere yonlendiriyorlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bi kaç tane çektiklerinden paylaşsana merak ettim

0|0
    0|0
  • İlk önce noktalama işaretlerini öğren ^_^

0|0
    0|0
  • kursa gidiyorsun belge alıyorsun dükkan açıyorsun

0|0
    0|0