Yabancı Kızların Türkçe Konuşmasını Beğeniyor Musunuz?

Ben Yunanım ve 4 sene önce Türkiye'ye geldim.Aslında Türkçe biliyorum ama konuşurken Türkler gibi konuşamıyorum.Yakın arkadaşlarım 4 sene önce geldin ,konuşamıyorsun diyorlar:) Diğer insanlar da (sokakta,barda,cafede,tatilde) Boşver böyle daha iyi diyorlar.Siz yabancıların Türlçe konuşmalarını beğeniyor musunuz:)

0|0
12|43

En İyi Kız Görüşü

• Bence sorun değil, türkçe konuşamayan türk de çok var .

0|0
    0|0
    • O nasil yani:)

• Yunanlar ve türkler çok benziyor zaten :)

• Evet bence de:) Hem yuzleri hem de tarzlari:)

Erkekler Ne Diyor 43

• valla bence Türkçe konusmaya calisan yabancilar cok tatli oluyor. kelimelere dilleri donmuyor bazen filan. cok eglenceli :)

0|0
    0|0
  • Beğenmek ne kelime fenalık geçiriyorum :)))

0|0
    0|0
    • Fenalik gecirmek?Ne demek?:)

• Biliyorum:) Tesekkurler:)

• Rica ederim.

• tadından yenmez

0|0
    0|0
  • Yes

0|0
    0|0
  • antalyada iken cok karsılasırdım daha etkileyici oluyor turkce konusma sekıllerı

0|0
    0|0
  • 40 sene boyunca bu ülkede yaşayıp daha kendi dilini doğru düzgün konuşamayanlar varken 4 senede Türkler gibi konuşamadım diye üzülme. Aksine yabancıların öyle değişik aksanla konuşmaları hoşuma gidiyor :)

0|0
    0|0
  • tatlı oluyorsunuz da çıkıp Türkçe konuşamayan bayanlara TV de program sundurmuyorlar mı çok sinir oluyorum.

0|0
    0|0
    • Ben de sevmem:)

• Genelde hep bir zitlasma vardir ya 2 millet arasinda o yuzden sordum :)

• Haklisin belki ama benim arkadaslar seviyor:) Bir problem yok:)

• Kaç sene geçerse geçsin konuşamıyacaksın türk aksanıyla zaten yunan aksanı hep dilinde pelesenk olacak =)

Aksanlı konuşmaları severim.. Ama iş tarzanca konuşmaya gelince kısaca "s**tiret gel biz ingilizce konuşalım daha iyi" diyorum =)

0|0
    0|1
  • Ben bayılıyorum özellikle ruslar yani bitiyorum onlar türkçeyi konuşamıyo ya duş yerine duj diyo kelimeleri yarım bırakıyo ya ben orda bitiyorum yemişim türk kezbanlarını konuşmayı bilmeyen mallar bayılıyorum sizin konuşmalarınıza sakın tam öğrenmeyin türkçeyi böyle daha güzel

0|0
    1|0
    • Peki tesekkurler :) Woaw cok mutlu olmak super

• normalde çok mutlu oldum dicektin ama sen çok mutlu olmak dedin ve hayalimde canlandırdımda inşallah böyle konuşan bir sevgilim olur rus falan :D

• burdan bize hiç yabancı gibi görünmüyorsun :) benim etrafımda hiç böyle biri yok. farklı olan hep sevilir.

0|0
    0|0
    • Ben cok anlamadim:) Iyi bir sey mi dedin ,kotu bir sey mi:)

• konuşurken de problem yoktur. kafana takma biz yabancıları severiz. :)

• Tesekkurler:)

• şekerin çayda eridiği gibi eriyorum =(

0|0
    0|0
  • Ben beğenirim. Özellikle rus hatunların konuşmalarını çok beğenirim.

0|0
    0|0
  • Türkçeyi konuşma şekillerini aslında beğenmiyorum, düzgün konuşamıyorlar çünkü. Fakat konuşurken ki dil sürçmeleri çok tatlı oluyor. Benim de bir yabancı arkadaşım vardı çok şirin oluyordu o çabası. :)

0|0
    0|0
  • yabancıların türkçe konuşması çok hoş oluyo hani şu reklam varya karanfil soran kız o ses aksan falan çok hoş evet konuşamamanız daha etkileyici :)

0|0
    0|0
    • :) Sevindim buna:) Hep dalga geciyorlar :) Ama kotu olduklari icin degil saka olarak:)

• Türk kızı derse hiç dinleme yarısındah çoğu kıskançlık yapar sizin gibi kızları görünce

• Yok erkekler de diyor:)

• teşekkurler ve pardon demesine bayılıyorum :) türkçeyide konuşmaya çalışıyolar yaa böle onlara ayrı bir sempatim var :D

0|0
    0|0
  • Yani duymadan kesin birşey diyemem ama hoş oluyor ufak çocukların konuşmayı yeni öğrenmesi gibi oluyor.=)

0|0
    0|0
  • Bazıları çok sempatik

0|0
    0|0
  • beğeniyorum daha çekici geliyor hatta ama kelimelerin arasına yabancı dili kattıklarında bazen hiç hoş durmuyor itici geliyor

0|0
    0|0
  • sempatik geliyor

0|0
    0|0
  • oldukça seksi olabiliyor bazıları, özellikle slav dilleri :d

0|0
    0|0
  • Ben buna bayiliyorum saatlerce sohbet edebilirim cok güzel konusuyolar bagzi kelimeleri tam soyleyemekler i zaman cok tatli oluyolar

0|0
    0|0
  • sen istiyor duj verecek 100 dollar

0|0
    0|0
  • Evet cok hos

0|0
    0|0
  • youtube da genellikle yabancı kızlara türkçe argo şeyler söyleten komik videoları çok izlediğimdenmidir nedir bilinçaltıma türkçe konuşan yabancı kızlar hep gerizekalı gelmiştir lütfen kişisel algımayın

0|0
    0|0
  • Konuşmayı bildikden sonra nası konuştuğunun ne önemi var ? Tatlırdır Şirindir candır...

0|0
    0|0
  • Çoğu şirin geliyor..

0|0
    0|0
  • Sen türkçeyî benden iyi yazıyosun gayet iyi öğremnmişsin :D

0|0
    0|0
  • Öncelikle hoş geldin bana sempatik hoş geliyo

0|0
    0|0
  • Evet :)

0|0
    0|0
  • Nefret ediyorum.Güzelim Türkçemizin ırzına geçiyorlar..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 11

• Evet beğeniyorum çok tatlı oluyorlar.

0|0
    0|0
  • Bende yabancıyım ben Türkçe için baya ders almıştım ama kısa bir dönem Türkiye'de kaldım en çok orda öğrendim şimdi atasözleri,deyimler,eski sözcükler vs de sorun yaşıyorum

0|0
    0|0
  • bende azeriyim ama iyi yazmishsin canm yaaaaaa

0|0
    0|0
  • begenmıyorum

0|0
    0|0
  • Kali nixta, apo pou exeis pai?

0|0
    0|0
  • Tabiki hahah çok tatlı sempatik geliyorlar :D

0|0
    0|0
  • Beğeniyorum.

0|0
    0|0
  • hiç düşünmemiştim. farketmez

0|0
    0|0
  • Ne sempatik ne antipatik beni ilgilendirmiyor pek : )

0|0
    0|1
  • ben buraa nasıl geldi hellooo :D

0|0
    0|0
  • kürtler Türkçe konuşamayınca kıro oluyo, cahil oluyo amk...Avrupalılar vs. çok şirin oluyo,oysa ortada farklı bir durum yok..

3|2
    2|0
    • Kürtlerin türkçe konuşamaması diye bir şey yok.. Şive sizin bahsettiğiniz..

Ayrıca kıroluğun konuşup konuşamamayla alakası yok.. Olay tamamen davranış biçiminden..

Boşuna ajitasyon yapma yani...

• İnsan insandır ama kürtler türkçe konuştuğunda çok kötü oluyo bence bir kıza kürtçe yakışmıyo olmuyo yani

• Himm anladim

Yükleniyor...