Şimdi bırakın tüm saçmalıkları, Buraya bakın.

Sevilen renklerin, şarkıların, yemeklerin, kıyafetlerin hiç bir önemi yok bu hayatta, Siz bu hayatı neden yaşıyorsunuz? Hayattaki en büyük amacınız nedir. Tüm samimiyetiyle cevaplayan arkadaşlara teşekkürler.

0|0
11|7

En İyi Kız Görüşü

• İnsanların içinde dinleyen değil anlatan olmak.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 10

• ben bu hayatı yaşamak zorunda bırakıldığım için, zar zor, istemeye istemeye, mecburi bir şekilde tatsız tuzsuz, aşksız, arkadaşsız yaşıyorum işte. Amaçları olmalı insanın gerçekleştirmek istediği hayalleri. Ben artık bunlardan bile yoruldum. Bu dünyadan yoruldummmmm, öteki dünyasını nasıl çekeceğim bilemiyorum...

0|1
    0|0
  • tüm amacım hayatı boyunca yokluk içinde çok kötü şeyler yaşamış ama sırf ben ve abim için hayata tutunmaktan vazgeçmemiş anneme mükemmel imkanlar sunabilmek

0|0
    1|0
  • Bilmiyorum , amaçsız olabilirim büyük ihtimal

0|0
    0|0
  • :)

Ole bir sordunki :)

dogmak kendi secenegim değildiki :)

Dogmusuz iste ve olene kadarda yasayacaz..

Herhangi bir amacim yok..

0|1
    1|0
  • hayvanlar. ben onlar icin varım gercekten:d tüm hayatımı onların üzerine kuruyorum .veterinerlige hazırlanıyorum .yasamım boyunca elimden geldigince yardımcıları olucam..

0|0
    0|0
  • amacsız yasıyorum

0|0
    1|0
  • Saçlarımın okşandığını, biri tarafından gerçekten sevildiğimi hissetmek için

0|0
    0|0
  • Annem dogurdugu icin

0|0
    0|0
  • Soruna 5 yıldız verdim makat pardon akat dicektim hahahahahahahahhahhahahha

0|0
    1|1
  • Yardım etmek, insanlara. En büyük amacım yoksul insanların yanında olmak, evlerinden girebilmek, kimsesiz çocukları sevebilmek, okumalarını sağlamak bunlar parayla olacak şeyler o olmazsa gidip onlarla konuşabilmek :)

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Nefes almak için yaşadığımı söylüyorlar.

...

Gerzek herifler.

Oysa ki tek amacımın şu uzunluğa güzel bir piliç düşürmek olduğunu anlasalar..

0|0
    0|0
  • Her zorluğa rağmen başarılı olacağıma inandığım için yaşıyorum

Hayallerimi sırayla gerçekleştiriyorum

1|0
    1|0
  • Gelecegin büyük thrash metal gruplarından birinde yer almak istiyorum sırf o yuzden gunde en az 4 saat gitar çalıyorum

0|0
    0|0
  • bugün bunu düşünerek kendime bir amaç bulmuştum ama soruyu görünce aklıma gelmedi yine ama charles bukowski amcanın bir sözü var ''find what you love, and let it kill you'' diyor sevdiğim şeyi bulursam beni öldürmesine izin vereceğim

0|0
    0|0
  • Şuanki amacım universiteyi bitirdikten sonra arkadaşımla beraber afrikaya gidicez ordaki aç insanlara yardım etmeye çalışçaz şuanda gidiyoruz haftada 1 veya 2 kere yaşlılar yurduna amacım bu insanlara yardım etmek

0|0
    1|0
  • Yasayıp yasamama gibi bir secenegim olmadıgı icin yasıyorum .

0|0
    0|0
  • yolumuz turan rehberimiz kuran ;;))))

0|0
    1|0
Yükleniyor...