Sevgılınızın dogum gununde ona hedıye alır mısınız?

Dıyelım kı dogum gununu bılıyorsunuz yarında dogum gunu ve bulusacaksınız ona hedıye alırmıydınız.. Ilıskınızde bayagı ılerlemısse

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• bugun tanıssam yarın dogum günü olsa gene hediye alırdım ;)

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 16

• Doğum gününde hediye almazsan adamı vururlar.. (kız milleti)

Sonuncusunun doğum gününü unuttuydum.. Ustelik facebook cıngırdamasına rağmen.. Face baktığım yokki...

Ondan öncekine de hediye almadım zaten o hafta onda kaldıydım hehehe

0|0
    0|0
  • evlenmeden önce 2006 yılında doğum gününde kız arkadaşıma telefon almıştım bayada pahalıya patlamıştı bana:)

0|0
    0|0
  • Hediye alıp vermek güzeldir ilişkiye hareket getirir zaten hediyenin büyüğü küçüğü olmaz karşındaki kişi kendisini değerli özel hissetti mi yeterlidir.

0|0
    0|0
  • ona sevdigini belli ediyosan ve gercekten seviyosan oda bunu anlıyosa küçük bir hediye bile mutlu eder onu

0|0
    0|0
  • doğum gününden bir hafta önce ayrılır . doğum gününden bir hafta sonra geri barışırdım. Böylece hediyeden yırtardım :D :P

0|0
    0|0
  • acaba bir tuzak mı var bakıyorum ama tam olarak anlayamadım

evet diyelim

0|0
    0|0
  • tektaş yüzük alıp canlı müzikli bir kafede benim ve onun arkadaşlarıyla güzel bir parti hazırladıydım 2 gün sonra terketti beni aşufte

0|0
    0|0
  • Yooo

0|0
    0|0
  • Tabi ki alırdım

0|0
    0|0
  • Sevgilimin bana wah pedalı almasını isterdim xd

0|0
    0|0
  • o anki paraya ve sevgiliye bağlı eğer gerçekten derinden çok seviyorsam alamıyacağım bişey yoktur :D

0|0
    0|0
  • aa dogum gününmüydü bilmiyodum diye ayak yaparım ne alacam :D

0|0
    0|0
  • evet doğum günlerinde çok hediye aldım...

0|0
    0|0
  • la bn bir sevgilimle 4 şubatta ayrıldım biriyle doğum gününde ayrıldım birinde tam 12.12.12 de ayrldım hediyelerimi hiç veremedm hep çöpe gtti :D

0|0
    0|0
  • en güzel hediye benm için kitaptır kitap alırdım , kitaplara bayılırım ..

0|0
    0|0
  • sevgilim iç çamaşırı istiyo :)) yüzsüzlüğün bu kadarı hediye sölenirmi beaa :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ilişkiniz bayağı ilerlemişse , diyelim ki biliyorsunuz ? tabi alrım

0|0
    0|0
  • bu soruyu sorman hata be tabiki alıcaksın ayıp ayıp sen öyle yaparsan onun göz onunla ilgilenen kızlara kayar demedi deme

0|0
    0|0
    • benım dogum gunum onun degl :)

• tabi alırım

0|0
    0|0
  • ben dogum günü olmadanda hediye alıyorum :) hediye almk güzeldir

0|0
    0|0
  • bi zahmet .

0|0
    0|0