30 günde değişim olur mu?

P90x sitelerinde fotoğraflarda 30 günde iyi sonuçlar veren değişiklikler gördüm. Belden yukarı her yeri sabah akşam dumbell ile çalışıyorum bende ne gibi değişiklikler olur?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sabırla ve dikkatle çalışırsan,farkı çok iyi görürsün.

Ben spora başladığımda 6 kiloyla bicepsi ıkına sıkına zor kaldırıyodum çalışmada. 7. günde 12 kiloyla çalışıyodum bicepsi. Ama ben 1 gün kardiyo 1 gün fitness yapıyordum. 1 gün fitnessda tüm vücudu çalışıyordum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Zayıflamak için diyette şart..

0|0
    0|0
    • Vücudum normal zayıflıkla ilgili konu açmadım ki

Erkekler Ne Diyor 4

• Ya arkadaşım 3-5 dumbell le nasıl gelişir bir vücut bukadar yanlış bilgi nereden geliyor anlamadım spor salonuna giden insanlar eşekmi okadar para verip gidiyor evde yapacağın yanlış çalışma sana asimetrik kas olarak yansır dumbell ile sadece ön kol arka kol göğüs hareketlerinin bir kısmı yapılabilir eee diğer bölgeler nasıl çalışacak

0|0
    0|0
  • sana tavsiyem sadece belden yukarı calısma. Ayrıca ağırlık calısmanı önermem. Ağırlık ile çalışmalarda kısa kaslar gelişir. ve belli bir yaştan sonra kilo aldıgında aşırı sarkmalar olur. sana tavisyem agırlıksız hareketler calıs ve sadece belden yukarı degıl butun vucudunu calıstıracak hareketlerı tercıh et.

0|0
    0|0
  • Yıllar önce yaptığım 1 aylık çalışma sonucunda olan vücudumdaki değişiklik link fazla gözükmesede değişiklik var sendede 1 ayda böyle bişey olabilir benim göbeğimin olduğuna bakma karın egzersizlerini nadir yapıyodum . Bu benim 15 - 16 yaşlarındaki halim.

0|0
    0|0
  • İmkansız değil ama eğer sporu bırakırsan eski halini çok ararsın

0|0
    0|0
    • Yok öyle bişey sporu bıraktığında herşey yağ olup sarkmaz 10 şınav 10 mekik çekse günde toparlanır vücut .

Yükleniyor...