Sizce fenerbahçe bu futboluyla ligde ilk üçe girebilir mi?

fener-eskişehir maçını baştan sona izledim,zannedersiniz büyük takım olan eskişehir,yenilmemek üzere deplasmana gelen gariban anadolu takımı fenerdi. zaten maç sonu istatistikleride beni doğruluyor. Futbolun adaleti olsa daha ilk yarıda eskişehir 2 ya da 3-0 öne geçerdi.

Sizce fener bu futbolla nereye kadar gidebilir? ilk 3 e girme şansı var mı?

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Maçı izledim,Fenerbahçe bu futbolla yola devam edemez.Ya Ersun kendisi değişecek,yada Aziz teknik direktörünü değiştirecek.Fenerbahçe çok kötü bir futbol oynuyor

Bugünkü maçta Eskişehirspor galip gelmeyi hakkeden taraftı,yazık oldu emeklerine

1|1
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• Tüpçü abileri halleder :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Türkiye'de Galatasaray'ın maçı dışında maç seyredilmez bugün ben bunu anladım şu an kağıt üzerindeki en büyük rakibimiz bile bu futbolu oynuyorsa şampiyon bellidir

2|1
    1|1
    • haklısın renktaş, bugün GALATASARAYımızdan sonra gelen büyük, diye adı anılan fenerin oynadığı futboldan,Türk futbolu adına utandım

• Azizi varken Fb AZİZELERE EMENET...

1|1
    0|0
  • Ersun Yanal başlarına bela oldu hayatımda böle teknik direktör görmedim.Eskişehir biraz daha gayret etseydi..Onlarada yenilceklerdi.. :)

1|1
    0|0
    • es es'in az şansı olsa ve hakem tüm takdir haklarını fenevden yana kullanmasa,es es fark atardı belkide. Koca fenev kaleci mert ve kuyt dışında -0-dı

• Hakem sayesinde kazandılar.Necati'de penaltı kaçırdı.Atsaydı işler dğişirdi..Ama Fenerlilere moral olduu.Bu :) kutlasınlar Gizli'den atmayı bıraksınlar 1 hafta boyunca.. :) Sonrası yine bizimdir..

• eskişehir gariban anadolu takımı değil haftaya gs ye puan kaybettireblir ancak fb iyi değil doğrusu bu.

0|1
    1|0
  • Öncelıkle o profıl fotona nazar degmesın maşallah :D iknsıcıde kendı adıma konusım ben takımıma bakarım arkideşş fenermiş besıktasmıs beter olsunlar gun yuzu gormesnler :D

1|1
    0|0
  • fanatik Fenerbahçeliyim, takımımın hertürlü arkasındayım ama bu futbolla devam ettikleri sürece ilk 3 değil, ilk 5 bile zor..

1|0
    0|0
  • İzlemedim maçı ama bide penaltımı kaçırdı es es ?

0|1
    1|0
  • 3 büyüklerin ölüsü bile ilk 3 te bitirir bu yıl

fener kötü başladı o ayrı mesele

0|0
    0|0
  • fenerbahçenin bu futbolla ilk üçe girebilmesi için ligde üç tane takım olması lazım.. 1. zaten biziz.. :)

1|1
    1|0
  • Girer ve bu fenerbahcenin iyi top oynamasından değil ligin kalitesiz olmasından kaynaklanır

1|0
    0|0
  • zor gibi ama fenerbahçe daha çok yol kat edicek gireriz inşallah

1|1
    0|1
  • sıçim fenere ahaha

1|1
    0|1
  • Mac kac kac bitti

0|0
    1|0
  • ersun yanal bu dönem ilk 3 e sokamassa takımı yollanacak

edit:6 resmi maçta 3 maglubiyet 1 beraberlik 2 galibiyet iyi bir istatislik mi sence ?

0|1
    0|0
  • fener bir yere giricek ama neresi bakalım :D

0|0
    1|3

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...