Fenerbahçe:1 Eskişehirspor:0 Ne düşünüyorsunuz?

52.dk Kuyt ile gelen bir gol...Es-es kazanır dedi çoğu GS taraftarı bence..

Bende dahil :'(

0|0
3|27

En İyi Erkek Görüşü

• oynayan 2 kişi vardı bence kuyt ve mertti benim gözümde başka uğraşan yoktu

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Fenerbahçe Takımı, Kulübü, Taraftarı ne yaptığını bilmiyor. Her şey karman çorman ve işler çok kötü gidiyor.

Yönetim : Miyadını doldurmuş olan Aziz Yıldırm ve arkadaşları kulübe zarar veriyorlar. Kötü yönetim gösteriyorlar. Belirli bir planları yok. Uzun vadeli plan yapıldığı iddia ediliyor ama aslında herşey günü kurtarmaya veya taraftara şirin görünmek adına yapılıyor. Bir an önce görevi akil insanlara bırakmaları hem kulüp hem de Türk futbolu adına elzem.

Taraftar : Bu hatalar silsilesi içinde iyi niyetleriyle yanlış tarafta duruyorlar. yönetimin hatalarına ortak olarak suçlu duruma düşüyorlar. Doğru olanı yapmak ve yönetimi uyarmak hatta görevi bırakmasını söylemek yerine yönetimin dümen suyuna giriyorlar.

Teknik Kadro : Panik içerisindeler. Ne yaptıklarını bilmiyorlar. Kendilerine güvenleri yok. Neyi nasıl yapacakları hakkında fikirleri yok. İnandıklarını takip etmeye cesaretleri eksik. Yetersizlikleri sahaya net bir şekilde yansıyor. Onlarda yönetime uyup günü kurtarmaya yönelik çalışmalar yapıyorlar.

Oyuncular : Aldıkları parayı hak etmiyorlar. Komutanlar ne kadar kötü ve hatalı olursa olsun iyi niyetle çalışmalılar ama futboldan çok parayı düşünüyorlar. İnsiyatif almaktan acizler. Suç onlara hak etmedikleri saygıyı, değeri ve parayı verenlerde.

Fenerbahçe bir plan ve program dahilinde kendini toparlamalı ve bunu yaparken de doğru insanlarla yola çıkmalı. Sorun taktik ve teknik değil. Zİhniyetin düzelmesi gerek. Doğru olanı yapmak ve yanlıştan uzaklaşmak gerekli.

1|0
    0|0
  • 2 takımda hazır değildi 3 skorada açık maçtı

1|1
    0|0
  • Genel olarak takımın performansı berbattı, eskişehir çok iyi bir takım kucumsemıyorum ama boyle gıderse fener sezonu ilk 5 de bitiremez. Kaleci mert bu gün maçın adamıydı, 3 puanın 2 sini mert aldı. Kuyt u da unutmayalım. sahadaki 22 adamın ıcınden kendisini belli edecek şekilde istekli oynadı. 3 puanın biride kuytun.

1|0
    0|0
  • Ersun Yanal Aykut Kocamandanda kötü çıktı

1|1
    0|0
  • Çok üzüldüm bak bende yenilmeyi istiyordum ya :D

1|0
    0|0
  • Fenerbahçe bence kendisine güzel bir format atmalı ve yönetimiyle, hocasıyla ve kadrosuyla sıfırdan oluşturulmalı...

1|0
    0|0
  • Es-Es iyi bastırdı, fakat fenerin savunmada hafife alınacak cinsten değil + Bruno Alves farkı gözden kaçmıyor

Necati ne kaçırdı beee :))))))

1|0
    0|0
  • şerefsiz hakeme rağmen kazandık çok kötüydük ama selçuk,caner,webonun bu takımda yeri yok

1|0
    1|0
  • Moral şart.. :)

1|0
    0|0
  • necatiye teşekkür etsinler, kaçan penaltı +%100 kaçan çok net pozisyon

1|0
    0|0
  • gs taraftarı elbette es es kazanır diyecek :D daha iyi olacaktır takım. yalnız burada ne kadar çok Fenerbahçe ile ilgilienen gsli var :)

1|0
    0|0
  • Ben de öyle demiştim oynanan futbol ortada ama yendik 3 puan aldık mutlu olmaya calısıyoruz :D

1|0
    0|0
  • ama çok kötü oynamışlar öyle diyor herkes..

1|0
    0|0
  • ballı p.ştlar nolacak

1|0
    0|1
  • boşverin hakeden alsın yok gs puan kaybetmiş yok fb kaybetmş yk bjk kaybetmş grksiz bunlar

1|0
    0|0
  • Takım performansı çok düşük... Nerdeyse maçı yine kaybediyorduk... :(

1|0
    0|0
  • tüh puan kaybeder diyodum :((

1|0
    0|0
  • ben berabere kalir diyodum ah ulan necati

1|0
    0|0
  • İlk yarıyı izledim sadece, Eskişehir sonuna kadar hak etti ama ikinci yarıyı bilemem..

1|0
    0|0
  • boşver yazıktır biraz moral depolasınlar.

1|0
    0|0
  • gs yenilincede soru sorsana ezik

0|0
    1|0
  • Bizansın kalesi sallandı ama yıkılamadı :(

1|0
    0|0
  • es es kazansaydı ersun hoca y... yemişti :D

1|0
    0|0
  • sonuç dünden belliydi yahu ama kötü oynadık yine :D es-es lilere geçmiş olsun :P

0|1
    0|0
  • Gönlüm hep fenerin rakiplerinden yana maçı izlemedim birşey diyemicem.

1|0
    0|0
  • Şu kodumun necatisi olmasa yenmişti eskişehir.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• feneri son 2 yıldır hiç bukadar kötü görmemiştim. hakemin destekleri ve olağanüstü şansıyla maçı aldı ama resmen maç boyu ezildiler.

1|0
    0|1
  • Ilk yarida fener kotu oynadi, ikinci yariyi izlemedim..

1|0
    0|0
  • Çok mutluyum fenerbahçe yenilir diyenler utanmışmıdır :)

1|1
    0|0
    • Bu oyunla 1 maç kazanırsınız 3 maç yenilirsiniz fazla sevinme :)) babaya selam bu arada ahaha

Yükleniyor...