Saç bakımını yapsam yinede dökülürmü

bi sitede okudum haftada bir gün saçlarınızı dinlendirseniz bile yeter diyor.şimdi ben saçımı cumartesi pazar hariç her gün ya maşa yapıyorum ya düzleştiriyorum.illa dökülürmü bunun yanında her gün saç bakımımı yapsam yinede dökülürmü yoksa bakım yaptıktan yağını kullandıktan sonra bir sorun olmazmı bilgisi olan kişiler cevap verirse sevinirim yok düzlestirme ver gibi şeylerle gelmeyin rica ediyorum

0|0
10

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Kızlar Ne Diyor 1

• Saçın dökülmesinin farklı sebepleri vardır. bakım saçı besler ve güçlendirir. Dökülmesini de azaltabilir ya da bitirebilir. kesin sonuç için denemen gerek. Ben karanfil suyu ve badem yağı kullanıyordum. saçlarım çok sağlıklı olmasına rağmen dökülmeye başlamıştı ve kesmedi bunlar dökülmesini. Sonra katı bir şampuan aldım ve saçıma iyi geldi. Tabii bu herkeste farklı etki yaratır. Bunu unutmamak gerek.

0|0
    0|0
    • peki ben saçıma iyi gelen bir ürünü kullanırsam bakımı için ısıdan dolayı dökülürmü genede

• Sanmıyorum. Dökülürse de çok az . Zaten günde 150 tele kadar saç dökülebilir. bu normal bir durum.

Yükleniyor...