KS nin yakışıklı erkekleri sizce kadın kimdir ? ;)

KS nin yakışıklı ve atletik erkekleri kadın sizce nedir kimdir nasıldır ? ;)

lütfen şıklara yoğunlaşalım HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM HEPİNİZE +1 <3 ;)) bence bu sitedeki her kadın güzel her erkek yakışıklı ;)

• Sütyenle fotoğraf çekinmeye utanıp, bikiniyle çekindiği fotoğrafı kapak fotoğrafı yapan hatunun olayını biri bana açıklasın :))
    20% (1)40% (2)30% (3)Oy Ver
  • Makyaj yapmak icin de ehliyet versinler arkadaş , pudra süreyim derken un kurabiyesine dönen kızlar var :))
    20% (1)0% (0)10% (1)Oy Ver
  • Bir kızn lise dönemi ; Lise1 : Etek boyu diz altında. Lise2 : Etek boyu diz hizası. Lise3 : Etek boyu baldır hizası. Lise4 : Etek nerde mk ? :))
    40% (2)20% (1)30% (3)Oy Ver
  • Neymiş bir tırnağı kırıldı diye diğer 9 tırnağını kesen canlıdan korkucakmışız.Ulan asıl siz benden korkun! 4 yaşımda pipimi kestirdim mk :))
    0% (0)20% (1)10% (1)Oy Ver
  • Hatuna yoldan geçen 10 erkeğin 9'u bakmıyor, 20 yıldır yalnızların yalnızı olmuş, ama hala Kıvanç diyo, Carlos diyo. He mk he :))
    20% (1)20% (1)20% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• O tirnak olayi senin 1+ gibi arada bir 0 olsun göze batiyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• C yi begendim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Neymiş bir tırnağı kırıldı diye diğer 9 tırnağını kesen canlıdan korkucakmışız.Ulan asıl siz benden korkun! 4 yaşımda pipimi kestirdim mk :))

0|1
    0|0
  • C ile E arasında kaldım E dedim :)

0|1
    0|0
  • Sütyenle fotoğraf çekinmeye utanıp, bikiniyle çekindiği fotoğrafı kapak fotoğrafı yapan hatunun olayını biri bana açıklasın :))

0|1
    0|0
  • D şıkkına koptum :D

0|1
    0|0
  • Makyaj yapmak icin de ehliyet versinler arkadaş , pudra süreyim derken un kurabiyesine dönen kızlar var :))

0|0
    0|0

0|0
    0|0
Yükleniyor...