Bişi sorucam ben çok iyi koşuyorum ama...

yhaa arkadaşlar beden eğitimi öğretmenimiz bana çok iyi koştuğumu söyledi okulda olan yarışlarda hep birinci oluyorum ama çevremde koşabileceğim kendimi geliştirebileceğim bir yer yok her yerde insanlar var onların yanındada koşamam zaten hem utanırım hemde saçma olur benim ne yapmam lazım şimdi (biliyorum soru biraz saçmaydı ama...)

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• yaşadığın yerde sahil varsa in sahile ağır tempo koş ne var ki bunda. eğer hayalin buysa böyle şeyler seni durdurmasın.

0|0
    0|0
    • yaa ben mersinde yaşıyorum sahil var ama uzak işte yani benim hergün en az 1 saat koşmam lazım hergünde gidemem oraya

• bizim ev denize 5 dk her yaz mümkünse her gün yüzüyorum çok yüzüyorum ama yaş 20 bu yaştan sonra ne olabilir ki adamlar 6 yaşından başlıyor profesyönellerin elinde yetiştirilmeye tamam ben de o yaşlarda öğrendim kendim yüzmeye ama elimden tutan olmadı :) benim de en büyük hayalimdi olimpiyat yüzücüsü olmak ama çocuğum olursa bu imkanı ona sunmayı pilanlıyorum nasipse :) bazen tv de izliyorum da olimpiyatları çok muazzam birşey ya :D o atmosfer çok deli birşey.

• hmm üzüldüm yhaa senin adına:(( benimde en büyük hayalim olimpiyatlarda koşmak ama böyle tek başıma hiç bir yere varamam bir beden hocasıyla olacak iş değil bunlar

Erkekler Ne Diyor 4

• halka açık spor yapılan yerler yokmu sizin oralarda.

0|0
    0|0
    • işte var ama 1 saat uzaklıkta var yani hergün gitmem mümkün değil ben bulunduğum yer için bir çözüm önerisi istiyorum

• bulunduğun yeri bilmediğim için bişey diyemem

• koş melek koş.

0|0
    0|0
  • dabanı yanık it gibi koşuyorsan olimpiyatlara katıl

0|0
    0|0
    • ama bunun için antreman gerekiyor işte önce bir alana ihtiyacım var

• bahçede koşmuştum zaten 90 ya da 100 metreydi heralde koştuğum alan 14 saniyede koştum ama hep düz gittim yani dönme falan yok

• koşu bandı al (:

0|0
    0|0
    • ama sürat koşucuları dalında koştuğum için o olmaz büyük bir alan gerekli hem zamana karşıda koşuyorum

• yaşadığın şehirde geniş alanlar yok mu?

Kızlar Ne Diyor 1

• Yaşın kaç?

Bu arada,başkalarına bakarsan koşamazsın tabi..ben onca insanın yanında koşuyorum ve her gün başka bir insanla konuşuyorum,gayet tanıyorlar beni..

0|0
    0|0
Yükleniyor...