Eskı sewgılı bısey olmamıs gıbı halen arıo mesaj atıo :)

kendısıı ayrılmısdıı cıkdıgıda var ama mtlu deılmıs her nese hıc bısey olmamıs gıbı halen arıo mesaj atıoo falann ama konu acıldıgındada senle ben olmaz dıo o zmn nıe arıo bu mal . nabmaya calısıo dengesız salak .d

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• ya sen ılgısıne karsılık vermeyınce deger vermekle vermemek arasında kalmıs ya da sevgı ıle gurur arasında benmı ogretecem sana bıraz ılgılı ol :P

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Onu anladık ta sen ne yapmaya çalışıyorsun ?

0|1
    0|0
  • canı sıkılmıştır ya takma sen yeni maceralara yelken aç

0|0
    0|0
    • ılglndırmıoo hanı onn ne dusunduguu canı yanıoda artık cok gec bellı etmıoo salak ısde

• işde oo yok yaa . onn gıbı o gun ıcınde bırını takacak kadar deılım ne zmn unutursam ne zmn hayatımı yenıden bı duzene sokarsam o zmn . ben bole mutluyum aslında .d

• pekde mutlu görmedim seni hala konuştuğun konu eski sevgilin. kandırmayalım birbirimizi

• dedigin gibi malın teki boşver :D

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• dengesiz salak ve malsa neden bunu insanlara soruyosun

0|0
    0|0
    • senı ılglndırıomu :)

• Saygısızlık yapmanı gerektiricek bir sebeb bulamıyorum ortada :) Sana bir tavsiye seviyeni yükselt :)

• :) benim sewıyem yuksekte hanı benim sewyeme cıkman ıcın sende o yetenek var mıburda saygısızlık yapan ılk sendın ? anladınn soru soruoz cevbın ne :D bnce kendını duzeltıp guzelce cevp versen bu srunda ortadan kalkar hanı bı kız olarak buraya atmısın yorum bı mantık yurutupp guzelce yardım etsen sıkıntı yokdu

Yükleniyor...