Fenerbahçeli Selçuk Şahin hakkında düşünceleriniz neler ?

Fenerbahçe'de oynayan Selçuk Şahin hakkında ne düşünüyorsunuz ? Sizce nasıl oynuyor ?

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• sevimli selçuk :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 19

• Hala yaşıyormu o adam

0|0
    0|0
  • yedek kulubesinde ya da takım otobüsündeki hallerini daha çok seviyoruz

0|0
    0|0
  • SGK tarafından prim günleri toplanıp bir an evvel malulen emekli edilmeli. Aksi halde olacakları düşünmek bile istemiyorum. Yıl 2023 orta saha: Selçuk Şahin :)

0|0
    0|0
    • Stoch yerine bu adamı yollasalardı bırak fenerbahçeyi ülke hayatına hayırları dokunurdu

• Gördüğüm en düz oyunculardan biri. Ama kendisini tebrik ediyorum, o yeteneksizlikle 10 yıldır takımda ve parasını çatır çatır alıyor.

1|0
    0|0
  • Biz bir anlam veremedik ama ne hikmetse gelen tüm TD ler onu oynatıyor. Adam sağlam yerden torpili olmalı yoksa mümkün değil 11 veya 18 alınmayı 23 kişilik takım kadrosunda düşünülmesi bile yasaklanmalı..

0|0
    0|0
  • FB'nin en gereksiz oyuncusu.

0|0
    0|0
  • artık azizin akrabası oldugu kanatindeyim çünkü her gelen adam bu futbolcuyu oynatıyorsa orda kıllanacaksın hocam

0|0
    0|0
  • yeteneğin kalıtsal değil şans eseri bir vasıf olduğunun en büyük kanıtlarından biri.ve oynamadan da para kazanılabileceğinin de bir göstergesi :)

0|0
    0|0
    • Adam bugün o kadar pas attı sanırım 2 tanesi falan yerini buldu . böyle bir rezillik olamaz yani . stoch gidip bu adamın kalması akıllara zarar ..

• hiç yoktan vefalı :)

• tip olarak futbolcuya benzetemediğim ama sempatik tavırlarıyla beğenimi kazanmış ah bide sahada işe yarasa dediğim futbolcu :)

0|0
    0|0
  • Onu oynatan zihniyete ve 2 yıllık sözleşme imazlatanın zihniyet fenerden gitmedikçe bizden bir cacık olmaz hatta cacığa doğranacak Hıyar bile olmaz.

0|0
    0|0
  • yıl olmus 2013 hala fenerde ilk 11 cıkıyo :D helal valla

0|0
    0|0
  • öyle demeyin selcuk beni ümütlendiriyor.

çünkü

kilo verebilirsem ileride "ilerleyen yaşıma" rağmen Fenerbahçe'de top oynayabilirim onun yerine.yani ben daha kabiliyetliyim...

0|0
    0|0
  • Selçuk ölsede fenerde oynayacak olan bir oyuncudur herkes gider o gitmez mk yerleşti iyice

0|0
    0|0
  • Bugünkü maçta iyiydi mücadelesi ve tecrübesiyle iyi işler yaptı

0|0
    0|0
  • 10 Numara adam bide forma şansı bulsa ne iyi olur.

0|0
    0|0
  • fenerbahçenin maestrosu

0|0
    0|0
  • çok gülerim o adama oyuna girer girmez kart yiyen adam selçuk :D

0|0
    0|0
  • düşünmüyorum düşünmeyide düşünmüyorum hiç düşünmeyeceğim

0|0
    0|0
  • belesci .d