Interneti sınırsıza geçiricem yardım ??

arkadaşlar ben evimde int oldugu halde hergün int gidip film dizi indiren adamım sınırsıza geçicem adam bana 24 sonra geçer dedi ben sınırsız oldu diye 200 300 gb indirme yapıcam arayıp sorucam int sınırsıza geçtimi diye bana geçti deyipde sonradan 1000 2000 tl fatura gönderirlermi öyle bişey olursa kan çıkar zaten amk itlerine hiç güvenmiyom zaten böyle bir yamuk yapma ihtimalleri varmı

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Hangi servis sağlayıcısını kullanıyorsun ttnet smile ya da süper online bilmiyorum ama müşteri hizmetlerinden internet hizmetimi sınırsız paket yapmak istiyorum de onlar zaten internetin sınırsıza geçtiğinde verdiğin bilgilerdeki telefona mesaj ya da arama yoluyla haber veriyorlar. ayrıca merak etme 2000-3000 tl gibi bir fatura T.C. de mümkün olamaz hele ki internette :D ben sınırsız kullanıyorum 296 gb internet kullanımım var :D

0|0
    0|0
    • ttnet adsl yani 25 indi basvurdum 26 sında sınırsıza geçti diyelim bu aydan bitibaren kullanmaya başlıya bilirmiyim yoksa öteki ayda mı başlamalıyım

• Müşteri hizmetlerini aradığıız için direk geçiş olur yani fatura ücretiniz büyük ihtimal kotalıya göre belli olur ama kullanımınızı sınırsıza göre yaparsınız. Onu size zaten Müşteri hizmetleri söyler.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...