Erkek arkadasımın arkadası...

Erkek icin arkadasın önemini biliyorum fakat arkadası cok düsüncesiz bunun kız arkadası var zaman gecirsinler demiyor hemde erkek arkadasım askerden geleli 3gün olmusken ee erkek arkadasımda o ne derse yapıyor hayır deme huyu yok zaten 2 gündür evlerine gidiyorum baya kalabalıklar bir evde 26 kisi falan oluyoruz hemen kahveye oraya buraya gidiyor yanımda 5 dakika bile duramıyor bugün bütün gün beraberlerdi yarın deniz diyorlar sanki manitası o ya arkadaslar ne yapıcam ben? askerden yeni geldi diye üstünede gidemiyorum illa arkadasının manitası olana kadar beklicekmiyim?

0|1
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• ne kazmaymış senin arkadaşında erkeklere alışmışmı askerde nedir ? :)

0|0
    0|0
    • hayır askerden öncede böyleydi hatta 2 arkadasdılar biri elendi sükür :) ama bu yetiyor ilkokuldan beri arkadaslar ondan kopamıyorlar zaten :) arkadası efendi insan ama yinede capkın güvenemiyorum onunla olduğu zamanlar erkek arkadasımda arkadası olunca kalabalık olunca bide öyle pek yakınlık gösteremiyor bana nedense sinirime dokunuyor

• Ne yapsam zararına olur rahat herhalde nasılsa bu kız benim diye söz konusu geciyor aramızdan aileler tanısıyor falan ondan mı anlamadım ki ama cidden bozulmaya basladım artık :D

• konuşmalısın onunla

Kızlar Ne Diyor 1

• sende onun davrandıgı gibi davran yarın arkadaşlarla denize veya piknige falan giteginizi söyle hep arkadaşınla ol ozmn farkına varır

0|0
    0|0
    • ben sevmem canım birseyin karsılıklı olarak yapılmasından isi daha cok bozar gerek yok yani :) sürekli onun yaptıklarını yapsam öyle karsılık versem haklıyken haksız olurum o zamanda

• ozmn bekle seni farketmesini

Yükleniyor...