Arkadascamıı yoksaa hoşlanıyomu bendennn ??

''arkadaslar benım gecensene sınıf arkadasım vardı mert diye ama samımı degıldık.. bu sende dershane basladı oyle knusuyorz her ders arasında ıkı gun once bna yanagını sıktrcam korkuyrm bsey yapcn flan dye dedı bndee yo nıye bsey yapıyım dedım yanagmı flan sıktrdı snra bugun şakalasıyoduk falan konu acıldı bıyerden havalısın oglum falan dedndıı oda yok flan dedı nermınle bana havalı olsam sızle knusmazdım flan dedı şakasına bende yaa oylemı tamam ya flan dedım güldm flan sonra gderken hanı sevgılıler birbirlernn elını tutar ya oyle tuttu grusurz flan dedı daha sonra bız kapının onundeydık ben pas vermedım flan yuzume vuruyomus gibi falan yaptı bnde hıh konusmuyorm senınle flan dedım nermınle şakalasıyoduk bna vurdu falan sen sımdı nıye vuruyosun bu kıza flan dedı sonra nermınle mertın sınıfına gıttık sınıfta hocada var bız cıkıyoduk ben mertın omzuna vurdum sonra buda vurcak gıbı flan yaptı vurma bak flan dedımm snra geldı yanagını sıktrablrmym bıkere falan dedı sınıfın ortasında ynagımı sıktırdı hrkes grdu flan hocada var tabıı.. sızce mertın davranısları arkadasca mı yoksa bıseyler hıssedıyomuu ? :(('' diye bişey yazmıştm bıkac gün oncee ben dershaneye gitmedim bir gün mert nermıne benı sormus nerde flan dıye oda hsta falan demıs snra napıyosun demıs nermıne oda gamzeyler (ben) konusuyorum demıs konusmalarımıza bakmak ıstemıs mert.. nermınde gstermemıs whatsappta fotosuna bakıym demıs snra benım fotoma bakmıs tatlılığa bak ya dems gulmus gtmıss ... sonra bgun nermınle yanyana oturuyorz hep benım yanıma gelıyo dipdibeyz yanıı sonar ben buna bıkere yuzune vurablrmıym flan dedım oda vuuur dedı vurdm ıkı kre falan sonra nermınde vurcam dedı mertte olmaz dedı gamzeye ozel sana vurdurmam flan dedı nermıne snra çıkısta gdıyodu bende ınsan selam verr dedı oda verdık ya dedı bende dedıkten sonra cok gec dedım so nra tamam senınle bırlıkte beklıyorum ozaman dedı bende bekleme artık falan dedım ulustuk neyse ben gıdıyorum dedı gulustukk... sıze bu ccuk bana karsı ne hıssedıyoo hercektenn arkadas olarak mı görüyü yoksaa benden hoşlanıyomuu.. hıı bıde bana arkadaslarmn yanında geldı yanagmı falan sktrdı sen cok tatlısın ya flan dedı kardesımn yanakları gbı falan dedıı ?

Güncellemeler:
heeeyy ?

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...