Hiç aldatıldınız mı? Öğrendiğinizde ne yaptınız?

Dün gece aldatıldığımı öğrendim. Bir yandan intikam alıyordur diyorum , çünkü 4 gün önce biri bana mesajlar atıyordu falan bela olur diye çok sert davranamadım ,bunu sevgilime de anlatmıştım tabii ki.Kızmıştı , baştan terslemedim diye vs. Bana naparsan yap bende bundan sonra konuşurum kimseyi terslemem demişti. Her neyse , kızla konuştuğunu bildiğimi söylemedim.Sizce oturup uzun uzun anlatayım,konuşayım mı ? yoksa sadece 1 cümle ile olayı özetleyip bir daha asla konuşmayayım mı ? Siz napardınız?

0|0
22|20

En İyi Kız Görüşü

• Ben de aldatıldım, sevgilim kendisi itiraf etti ve aslında diğer kızı seçmişti kendi kafasında.Yani benden ayrılmak için bana anlatmıştı.Zaten o an kendisinden soğudum ve nefret ettim.Benim affetme veya ayrılma seçeneğim yoktu ama olsaydı asla affetmezdim, ayrılırdım.

1|0
    0|0
    • İtiraf etmesi güzel bir şey , en azından seni daha fazla üzmek,kandırmak istememiş.Aldatılmayı asla affedemem , sadece sessiz tek bir cümleyle mi yoksa dakikalarca anlatarak mı ayrılayım?

• O yönden bakmamıştım,doğru diyorsun evlendiklerine göre onu aldatmak istememiş.Haklısın suçunu biliyor aslında,tek kelimeyi bile hak etmiyor.Sessiz gitmek en mantıklısı.Çok teşekkürler

• Rica ederim.

Erkekler Ne Diyor 20

• bir kere aldatıldım.. haksız bir aşktı, öğrenince ayrıldım.. 9 aydır düşmedi yakamdan, sıkıldım artık :/

1|0
    0|0
    • ayrılık tabii ki olacak. ama nasıl olacak? uzun konuşarak mı? yoksa susarak mı?

• Sorumun cevabını aldım,teşekkürler.Aynı kitap 2.kez okunmaz.haklısın.

• Ben teşekkür ederim.. ;) geçmiş olsun

• tabiki aldatldım.ama bitime yakın olduğu için umursamadım.

0|0
    0|0
  • Öyle ya da böyle aldatmak karaktersizliktir.

0|0
    0|0
    • Sorum bu değildi. Asla affetmek gibi bir düşüncem yok , karaktersizliğiyle kalır.

• İki defa boynuzlandım. İkisinde de ne kavga çıkardım ne de kızlara kötü davrandım. İkininde de bir gün bekleyip ertesi gün ayrılalmamız gerektiğini ilişkinin yürüyemeyeceğini söyledim.

0|0
    0|0
  • walla dogruyu soylemek gerkirse içindeki bütün pilikleri kuz sonra salla salla vur duvara unut gitsinn

0|0
    0|0
  • ANLADIGIM AN SAHİBİNDEN. COM A İLAN VERDİM ÖGRENCİDEN AZ KULLANILMIŞ 2. EL DİYE FİYATINIDA KARAKTERİNE GÖRE VERDİM AMA NE TALEP GÖRMÜŞTÜ BEE :)

0|0
    0|0
  • Cinayet sebebi diyebiliriz hiç aldatmadım aldatılmadımda :)

0|0
    0|0
  • Evet en iyi arkadaşımla fingirdeşirken yakaladım ben de onun kız kardeşini ayarladım şşşhh duymasınlar

0|0
    0|0
  • Aldatıldım 1 defa.Utanmadan adamı yanına aldı da geldi.Küfür bile etmedim.Yüzüne baktım,yere tükürdüm.Arkamı döndüm gittim.Anladı o...

0|0
    0|0
  • ben aldatıldığımı sonradan öğrendim gerçi farkediyordumda kabul etmiyordu. hiç umrumda olmadı açıkcası zaten mem. değildm

0|0
    0|0
  • öğren durumun ıcerıgını hata yapma

0|0
    0|0
  • 1DEFA ALDATILDIM 1.5YILDIR UNUTAMIYORUM AŞKTAN SOĞUDUM HATTA BELKİ EVLENMİŞTİR ŞUAN

0|0
    0|0
  • çok şükür o duyguyu yaşamadım

0|0
    0|0
  • Zaman gösterecek, umarim aldatilmam. Ama bilemiyorum.

0|0
    0|0
  • Atın intikamı acı olmuş..

0|0
    0|0
  • Aldatılmadım

0|0
    0|0
  • aldatılmam ben

0|0
    0|0
  • aldatmak aldatılmak doyumsuzluk neden böyleyiz biz aldatınca karsındaki bilmese bile sen biliyorsun çok acayip bir durum bence seviyorsan at gözlüklerini tak ve önüne bak ayrılma konsunada gelince ayrıl gitsin

0|0
    0|0
  • Aldatılmadım.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Aldatılmışsam da duymadım.

1|0
    0|0
  • Hiç aldatıldımmı bilmiyorum zaman zaman şüphelensemde hep zanlıydı karşımdaki hiç suçlu olmadı. Ama aldattım 6 yıllık ilişkim ihanetle son buldu. Ve giderken bana söylediği tek cümle Sen bensizliği hak ettin ama ben sensizliği haketmemiştim demek oldu. Yakşalık 2 yıldır ayrıyız son 4 aydır sesini bile duymadım ve ilk bir yıl nasıl nefes aldığımı bile bilmiyordum. Belki beni dövse sövse koymazdı o kadar bazen sessiz bir gidiş büyük bir çığlıktan daha derinden daha çok can yakar. Beni deli gibi sevmesine rağmen affetmediği için çoğu zaman adam diyorum arkasından. Onu asla affetme , gerçek bir ihanetse sonra ömrün boyu kendini affetmezsin .

0|0
    1|1
  • bu saatten sonra güven kalmaz brak gitsin

1|0
    0|0
  • Aldatıldıgımda ayrıldım başka yapacak birşey kalmıyor insana :(

1|0
    0|0
    • Nasıl ayrıldın peki?

• Hiç bir açıklama yapmadan nedenini bile söylemeden bir mesaj attım ona şu şekilde "Ayrılıyorum bitti hiçbirşey sorma" diye bidaha ne mesaj attı ne aradı ne karşıma çıktı.

• Anladım teşekkürler

• nasıl anladın ?

0|0
    0|0
  • hayir hayir

0|0
    0|0
  • aldattıysa koy götüne gitsin, yine yapacaktır.

0|0
    0|0
  • bence uzun uzun konuş içini dök rahatla sonradan pişman olma tatlım

1|0
    0|0
  • daha tazeyken bas yaygarayı olay çıkar

0|0
    0|0
  • Ben o kızı da sevgilimi de öldürürdüm heralde ya

0|0
    0|0
    • sanki orta erkek var kız var öldürdün hemen mezara koydun vala :D

• trabzonlusun ya hemen öldür.sen sineği bile öldüremezsin eminim.anca lafta işte.kuru kalabalık sende...

• Ahahah ne kadar guldurdun beni bilemezsin :D tanimadan konuşmak bu olsa gerek :D

• 2 kere aldatıldım .. 2. çok sağlamdı ama ..

0|0
    0|0
  • zaten beni severken kendisi dedi bana hic spriz olmadi

0|0
    0|0
  • hiç aldatılmadım

0|0
    0|0
  • Aldatildim, cok net ama yalan soyledi bende inanmis gibi yaptim cunku ayrilmaya gucum yoktu o ara, sonra agzindan burnundan getirdim sonrada bu durum bende sevgiyi saygiyi bitirdi bastim tekmeyi

0|0
    0|0
  • Aldatıldım, saatlerce küfür edip ayrıldım. Sonra diğer kız da beni bilmiyormuş, gittim ona da anlattım her şeyi. O da terk etti.

En iyisi bu sanırım.

0|0
    0|0
  • uzun ya da kisa bir sekilde her seyi bildiyini anlatdikdan sonra ayril, ona ayrilik sebebinin senin yüzünden degil de kendisi yüzünden oldugunu bildiyini anlasin ve arkandan seni karalamaya kalkmasin, öyle bir firsati ona verme. zaten karaktersizin biri, senin durumundan kendine pay çikartarak yaptigi serefsizliyi bir gün ögrenmis olursan bunun suçunu senin üzerine yikma, "eeee..e ben sana zamaninda söylemisdim" diyerek kendini kurtarma çabasinda

1|0
    0|0
  • Tam aldatilma miydi bende bilmiyorum cozemedim hala

0|0
    0|0
  • hemen hemen aynı şeyleri yasamısız. görür görmez söyledim ve ayrıldım. tabi sonradan affettirdi kendini v barıstık henüz bir yanlsıını görmedim ama hep süphedeyim ve bu durum ınan cok yıpratıyor insanı. onsuz olamayacagını düşünüyosan uyar tekrar yapmayacagının garantisini al. bu duruma tekrar düşmek cok kötü olacaktır. mutlaka konus derim.

1|0
    0|0
  • Ben aldatıldığımı öğrendiğimde sessizce sebepsiz ayrıldım en güzel intikam sessiz durmak oldu =)

1|0
    0|0
  • gebermiyesini otobüsle giderken yolda kızla el ele yürürken gördüm... kurupiç :@

0|0
    0|0
  • Aldatıldım. Kızla olan muhabbetleri vardı samimi şekilde. Birincisin de affettim konuştum ben ağladı çok ağladı dayanamadım affettim fakat yine tekrarlandı.

1|0
    0|0
Yükleniyor...