Neden hep futbol başka spor mu yok ?

Merak ettiğim Konu neden Hep Futbol ? Ben Profesyonel Buz Hokeyi Oyuncusuyum Ve Türkiyede Her Geçen Gün Gelişen bir spor dalı bence. hiç araştırdınız mı mesela ? birsürü güzel oyuncular var maçlar daha zevkli ve tam türk işi vurdulu kırdılı neden kimse bunları araştırrmıyorda almanyanın bir köy takımındaki yedek kaleciği bile aklında tuta biliyor :) Şaşıyorum gerçekten

Birde Anketime katılırsanız sevinirim

• Bu Yazıdan sonra Buz Hokeyini Araştırıcam
    67% (4)22% (2)40% (6)Oy Ver
  • Futbola devamm :)
    33% (2)78% (7)60% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Buz Hokeyini Ks ye sevdirene kadar güncel ;)

0|0
8|9

En İyi Kız Görüşü

• Buz hokeyini izliyorum,çok güzel çok eğlenceli bir spor.

Çim hokeyi de aynı şekilde..bizim ülkemizin hava şartları bence çime daha yatkın..

Buz hokeyi daha çok Norveç gibi ülkeleri yansıtıyor bence,umarım bir kaç yıl sonra Erzurum gibi yerlerde de olsa hokey yaygınlaşır ve canlı canlı izleme fırsatı bulurum..

Sana çok çok başarılar,inşallah ilerde görürüz seni iyi yerlerde :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• çünkü tembeliz araştırmayı sevmiyoruz yeniliklere açık değiliz.

0|1
    0|0
    • Bilinmedik daha birsürü Spor dalı vardır daha doğrusu bilinmedik değilde takip edilmeyen ;)

• ben futbolu da seviyorum ama öyle her takımın yedek kalecisine kadar bilmiyorum tabi :) ama spor kanallarında yüzme , buz hokeyi gibi sporları da izliyorum detaylı bir araştırma yapmadım bu dallar hakkında ama izlemek hoşuma gidiyor :)

0|0
    0|0
  • Zaten eskiden yaşadığım ülkede futbol çok gelişmemişti.Basket,yüzme ilgilenirdim daha çok ama futbolda zevkli yani.Son yıllar fena sardım.

0|1
    0|0
  • Karate kick boks var profesyonel geçerli mi? :/ o da vurdulu kırdılı :D :P

0|0
    0|0
    • Geçerli tabi ama onlarda futbol kadar etkili olmuyor Türk milletine :)

• futbolu seviyorum çünkü eskiden futboldan nefret ederdim ama fenerbahçem bana futbolu sevdirdi :)

0|0
    0|0
  • Satranç var o sayılır mı?

0|0
    0|0
  • Bu Yazıdan sonra Buz Hokeyini Araştırıcam:)

0|1
    0|0
    • Tşkler çok Daha Eğlenceli bir Spor ;)

• Bilmiyorum demedi ki :) Araştırıcam dedi daha genel bir bilgi için olamaz mı ?

• Yardımcı olayım size link RUSYA VE AMERİKA bayan milli takım maçı ;) tavsiye ederim

Erkekler Ne Diyor 9

• Son derece haklısın.

Aslında bunda, bu lanet olası ülkenin başındakilerin de eli var.

Bir yüzücümüz var mesela.

DERYA BÜYÜKUNCU.

Ulan adam neredeyse 40 senedir yüzücü, bizim bu s...ğimin ülkesinden sadece 3 ay mı 6 ay mı ne maaş almış.

Gerisi hep kendisi götürmüş ve yürütmüş bu maddi durumu. Ailesinin imkanı varmış, destek olmuşlar buna.

Ya be adam. Sen maaş bağlasana bu adama. Senin ülkeni temsil ediyor yarışmalarda bu adam.

Maaş vermemek te nedir yani?

Ben de sanki son yıllarda yüzmenin geliştiğini görüyorum nedense. :)

Hani herkes ilgilendiği bir sporun geliştiğini görür ya, o misal. :)

Ama iş spor kompleksi yapmakla kalmıyor sadece. Sen git havuzu yap, "Tamam biz elimizden geleni yaptık" diyip bitirirsen orada işi, bu ülke bok gelişir spor adına.

İnanır mısın gittiğim yerde bi' adam akıllı YÜZME HOCASI yok. Havuz var da ne bokuma yarıyor?

Var aslında olmasına var da, onlar da senin benim gibi işin daha çaylakları. Sözde yüzme hocası diye geçiniyor falan felan..

Ya bi' s...rin gidin ya.

Böyle spor mu gelişir.

0|0
    0|0
    • Aynı şekilde Hokeyde de Sorunlar var yani her sporda oldugu gibi maddi sorunlar sponsor bulmak zor hadda imkansıza biraz daha yakın anca olimpiyat dünya kupası gibi organizeler olunca sponsorlar cıkar piyasaya çünki ceplerine para gelecek bu tüm spor dallarında var . yüzme denince aklıma ilk behçet abi gelir BEHÇET KURTİÇ yüzme ile ilgilenen yaşı itibari ilede hala devam eden bir deger. link adresi budur soru ve sorunlar için yardımcı olacaktır.

• Ben ilgileniyorum ilgilenmesine de, amatör olarak ilgileniyorum ben.

Karşılaşmamız imkansız yani. :)

• Anlıyorum :=)

• futbol kanımıza işlemiş ama ben basketbolada en az futbol kadar önem vermeye çalışırım

0|0
    0|0
  • Basketi de severim

0|0
    0|0
  • Voleybol derim ben

0|1
    0|0
  • üzgünüm buz hokeyine karşı bir ilgim yok ama motogb yarışlarını takip etmek istiyorum o sporu seviyorum.keşke daha iyi sporcularımız olsaydı tek umut kenan abicik :D

0|0
    0|0
    • işte söylediğim gibi Spor Alanı açılmış Forumda %90 futbol :) motogb de unutulmaya yatkın sporlardan birisi :) belkide birilerini cebini doldurmuyor diyedir :) idda gibi ;)

• senin buz hokeyini bilmem ama başkanımız pist yapıyordu motor pistine döndürmüş orayı pazar günü yarışlar var biri sesimi duydu heralde :D sıra seninkinde :D

• Çünkü reklamı en çok yapılan sektör futbol sektörüdür...

CUT.

0|0
    0|0
    • Haklısın NEDEN diyorum işte :)

• Çünkü en çok gelir futboldan gelmekte...

Şampiyonlar ligi

Avrupa ligi

Lig kupaları

Ayrıca geçmişten bugüne gelen bir futbol aşkı ve alışkanlığıda söz konusu nesilden nesile aktarılmış bir felsefe... Herşeyden önce futbol vardı :)

• Görüş Farklılığı :) Saygı duyarım

• Ben tenis oynarım çok zevkli bir spor futbol oynanmam ama Ankaragücü mlarına giderîm

0|0
    0|0
  • Futbola devamm :)

0|0
    0|0
  • Bende yuzucuyum bu sporada pek ilgi yok :)

0|0
    0|0
    • sana yapacagım yorumu bir altta yaptım sende oku istersen yarcımcı olur belki :)

• Okudum ama yapicak birsey yok zorla sevdiremeyiz genede tv yayınlamasada beni izlemeye gelen 4 5 hayranim olmuştur oda bişey :)

Yükleniyor...