Bi bakivirin garii :D Ben mi çok cinsimm?

Dışarıdan çok gururlu, kendini beğenmiş gibi görüyolar ama bn kendi içimde çok özgüveni olmaayan biriyim. Ben yapamam ben edemem diye içim içimi yer. Kimsenin bni sevdiğine inanmıyorm. Neremi sevcekler ya falan diyorum. Ama çevremdeki herkes bni çok sevdiğini söylüyo. Siz de böyle misiniz ya? Duygularımı hiç söylüyemem bn mesela :D

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• bak ne diyecem. Sen bunu büyle atlatamasın çok takarsan psklojn bozulabilir. Takma diyorum çünkü bu baya normal, bir kız olarak kendini yani bedenini tanıma aşamasındasın. Hem hormonlardaki değişiklik sana baskı yapıyordur. Kimlik kaybı yaşaman pek olası değil ama için rahat etmiyecekse bir pisikolokla konuş. Yada bana mesaj at sana yardımcı olayım.

0|0
    0|0
  • siviom seni kız :D takma bunları bende yaşıyorum aynı şeyleri lakin kimse beni sevdini söylemiyor tezatlık var senin durumla :D

0|0
    0|0
    • Nerden tnışıoz :D :D Bi şeyim de düzgün olaydı da neyse :D

• bilmem muhtemelen tanışmıoz ama tanışabiliriz yalnızım zaten sohbet etcek biri olsun nettende olsa :D

• Hasbi yarabbi :D Tanışma faslına girme :D Direk konuya gir bir konu aç :D

• Ben buna alçak gönüllülük diyrum

1|0
    0|0
  • Ben de öyleyim :) Duygularımı söylemekte çok cekinirim. Kimse bilmez içimi :) Seni tanıdığım kadarıyla deli dolu iyi bir kızsın. İçini bilmem ama kötü durmuyorsun.

0|0
    0|0
  • narsist desek değilsin,egoist desen değilsin.Bence sen kendi ayarını tutturamamışsın :)

0|0
    0|0
    • İyi bişe mi bu :D

• en azından şu saydığım 2 kötü şey sende yok :)) narsist ve egoistlikten bahsediyorum :) kendine güvenmen için asosyallikten uzak kalman yani toplum ve çevrenle sık sık iç içe olman lazım,kötü düşüncelerinin aklına girmesine izin verme yapabilirsin dostum! :))))

• Asosyal diiilim ki :D Neyse ya :D Neticesnde güzel tespit :D

• Sen çok cinssin bencee :D :D

0|0
    0|0
  • cinsim diye kendin diyipdurun biz nediyelim :/

0|0
    0|0
  • Çok cinssin :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.