Kapat

Efendilerinizi tanıyor musunuz? Tehlikenin farkında mısınız?

Emperyalist/kapitalist dünyada sistemi kuran ve yöneten efendilerin dolaylı veya doğrudan sömürge ülkelerde hükmet kurup, hükümet indirdiğini, darbeler yaptığını ve sistemi kendi çıkarları doğrultusunda optimum bir halde tutmak için kan içtiklerini düşünüyor musunuz? Hatta, vatandaşların algısıyla oynayıp kimi psikolojik harekatlarla gerçiklik algısını değiştirdiğini ve efendilerin istediği gibi bir düşünme mekanızması geliştirdiğimizin farkında mısınız?

Güncellemeler:
Muhakeme gücü zayıf veya eiğim düzeyi düşük bazı arkadaşlar soru anlamamışlar. Bunu tahmin ettiğim için, efendi kelimesi ile neyi kastettiğimi kısmen soruya yedirmiştim. Buna rağmen glikoz direnci zayıf arkadaşlar uluslararasın stratejik bir konuyu teolojiye bağlamışlar: Peygamber sav demişler; Allah demişler. Lütfen anlmadığınız soruya cevap vermeyin...

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Eskiden atlılar gönderirlerdi , şimdi gerek kalmadı artık , oturdukları yerden ..

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• İslamiyet için bir kitap ve bir peygamber gönderilmiştir. milletten banane . benim de kitabım da yazana göre hareket etmem önemli.diğerlerinin ne yaptığı değil.

0|1
    1|0
  • Ben kendi yolundan sasmam yok efendiymis yok lidermis tarzım degil allah herkeze akil ve onu kullancak irade vermiş o efendiler beni tanisin

0|0
    0|0
  • Ben kendi EFENDİM'in izindeyim.

2|1
    0|0
  • Bizler allahın kullariyiz onun peygamberi ve o peygamberin kutsal kitabı varken illuminati yok satanistler yok subniminal mesajlar fisssssssss

1|2
    0|0
    • ben uliminati veya sanaist demedim hatta subliminal hiç demedim . anlamamışsın. ayrıca Allah tarihe ancak peygamberler vasıtasıyla müdahale eder. ve kur'an da Allahın dinine yardım edin der. sen çalışmadıktan sonra veya süneetullahı anlamadıktan sonra bişi değişmez. sonuçta islam medeniyeti yenilmiş bir medeniyettir. neden yeniksin o zaman?

• Yav ben sana illuminati dedin dedimmi ? Islam olduktan sonra hepsi ve herkes fiss dedim senin turkce çok düşük yorum falan atma lütfen. Türkçesi zayıf olan insanlar gözümde ezik durumda hiç birşey i bilmezler insanların akıllarını karistirilar

• Türkçe konusunda sanırım bana ders verecek en son kişi sensin. Sen daha ne dediğini bilmiyorsun. Yazdığını oku sonra konuş.

Erkekler Ne Diyor 6

• çoktandır farkındayım bunların ben o efendilerin alayı fucklayım...

0|1
    0|0
  • Hiç efendim olmadı asjdsad

0|0
    0|0
  • İki yabanci kelimeyi bir araya yardimla getirebilen ve insanlari siniflara ayirmayikendine hobi edinmis akli cok kendinden oncekinin kopegi olan insanlarinkendini gizleyip boyle yerlerde isi ne anlamiyorum.

0|0
    0|1
    • akıl tutulması olanlar çukurlarından zıplamaya çalışmasın boyları yetmez, çıkamazlar

• Senin gibi muh. Amini sikeyim.cocuklarinda tahsilli olsun.

• sen kendini sik. oç

• Herkes farkında ama karşı koyacak gücümüz yok.

0|1
    0|0
  • Öyle olmak zorunda. Merak etmeyin bu maç hep 0-1 gitmez

0|0
    0|0
  • Kesinlikle.fakat her birey pisikolojisini kendi iradesi ile yonetir. % 50 ye katilmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...