Türk tarihini anlatan yabancı veya Türk yapımı filmler ?

Var mı bildiğiniz,film izlemekten hoşlanan geniş arşivi olan arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum.

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• link şu filmi duymuştum bide attila belgesel dizisi vardı

1|1
    0|0
    • izledin mi nasıl filmdi

• Ben memnunum zevkle okuyorum ama malesef yeteri kadar değer verilmediği için ülkemizde bunun acısını gerçekten hissediyorum.Macaristanda erasmusla yarım dönem okudum tarih okuyorum dediğim zaman beni tüm bölümlerden üstün saydılar adamlar bile kabullenmiş Türk tarihi dünyada ki en zengin tarihlerden biri diye ama gel gör ki biz değerini bilmiyoruz kimse tarihin tarihçilerin değerini bilmiyor.

• bu arada macarların soyuda avrupa hunlarına dayanıyor Türk kültürünü severler her yıl turan kurultayı yapıyolar

Erkekler Ne Diyor 6

• kınalı kuzular diye bir vcd seti var 18 cd den oluşuyor ızle gel yenısını solerız

0|0
    0|0
  • fetih 1453 var özellikle efektleri beni benden aldı yok böyle profesyonellik. çok uzun olmasından bahsetmiyorum bile.

0|0
    0|0
  • türk tarihini anlatan adam akıllı elle tutulur şöyle güzel dediğin türk filmi bile yokken yabancı film nerden olsun...sen en iyisi ansiklopedilere devam

0|0
    0|0
  • 1981 yapımı Gallipoli filmini tavsiye ederim. Leopar kadar hızlı koşulmuyor işte :/

0|0
    0|0
  • nomad diye bir film var,kazakca,onu izleyebilirsin

0|0
    0|0
  • Fetih 1453

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...