Siz ne hissederdiniz, nasıl davranılmasını isterdiniz?

hiç görüşmedik. yaklaşık 10 ay olacak. her gün rüyalarıma girdi. her gün rüyalarımda sarıldım ona. ondan öncem vardı elbet. ama hiçbiri onun gibi olmadı, yanımda olmalarına rağmen. ve 3 gün sonra onun şehrine gidicez ailecek. 1 gün sadece. ama onu görmek, fırsatları değerlendirip ona sarılabilmek şu on ayımın acısını alıcak. ve ben çok fazla heycanlıyım. bilhassa erkekler cevap verebilir mi? yani eğer erkek arkadaşım gibi olsaydınız, hiç görmediğiniz sevgiliniz yanınıza gelecek olsaydı, nasıl hissederdiniz? heycanlanır mıydınız? size nasıl davranmasını isterdiniz?

Güncellemeler:
güncelleme icin özür dilerim ama paylaşmak istedim. imkanınız varsa hic durmayın gidin yanına. kızı erkeği yok bu işin. fırsatını bulan gitsin. ona sarılmak su yasıma kadarki tattıgım en güzel duygu. kokusunu icinize cektiginiz anda ne kadar olursa olsun ayrı gecen zamanları unutuyorsunuz. yorumlarınız icin de tesekkürler. :)

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Çok heyecanlanırdım. Sana bir tavsiye onu gördüğün zaman bir 5 dk kadar sarılın. Hatta daha fazla.

1|0
    0|0
    • muhtemelen öyle yaparım, o kadar özledim ki

Erkekler Ne Diyor 5

• Hoşlanıyorsam evin içinde dört dolanırdım. Yaşayabileceklerimi düşünürdüm. Boş bir sevişmeden on kat daha güzeldir.

2|0
    0|0
    • hoşlanmak mı? şöyle söyleyeyim eğer ona karşı olan duygularımın adı aşksa daha önce hiç aşık olmamışım :) çok seviyorum :) böyle yatıp kalkıp o günün hayalini kuruyorum :)

• Aşk hoşlanmanın şiddetli halidir. Sen aşık olmuşsun orası kesin. Çok güzel bir his tadını çıkar, sadece bir kere aşık olabildim o da yalan oldu. 50 kişiyle birlikte olsan aşık olduğun kişiyle geçirdiğin zamanın yerini tutmaz.

• çok haklısın.

• 1gün çok kısa sakin olmaya çalış bikaç gün olsa sonraki günler daha rahat olurdu pek dolanmayın oturun biyerde shbt flan derken daha rahatlayabilirsnz

0|0
    0|0
    • bir günden kastım keşke tüm günüm olsa. belki çok küçük bir zaman dilimi. çünkü ailem de yanımda olacak.

• evet zaten öteki yaza sıra onda o gelicek artık ben mi gidicem hep :) ondan sonra da ben gicem oraya ve hep beraber olucaz inşallah üniversite falan yani :)

• inşallah hayırlısı :) bizimkine dedim üniv.ni burayı tercih edelim çok uzak ailem izin vermez dedi daha yakın biyeri tercih etti yakın ama yatılı kalacaktı tabi bende madem buraya gelemiyor die tam onun ordaki üniv yazdım üste aldım tercihlerde kendi evinde kalsın die çıktı ora keşke almasaydım yatılı kalsa hem burayada gelirdi dönerdi ailesi pek anlamazdı hemde ben gidince daha rahat olurdu lanet olsun o ara kıskançlık yaptım yaktım kendimide :)

• bende 2 yıldır yazıştım ben fotografını bile görmedim .. bir ara çok baglandım ama artık ikimiz de farkındayız bu işin olamayacagını.. umarım saglam adımlar atarsın hiç bir zaman kendini fazllasıyla umutlandırıp kaptırma hemen .:)

0|0
    0|0
  • hiç görmediğin birine nasıl güvenebiliyosn?

0|0
    1|0
    • yaklaşık on aydır tanıyorum. ailesi, ortamı, arkadaşları falan hemen hemen her şeyini az çok biliyorum. ve cümleleri yalan değil o kadar içten ki. nasıl güvenebildiğimi bilmiyorum ama güvendim.

• yinede teşekkürler :)

• acilen sevişirdim.

0|0
    1|0
    • ayaküstü olacak bişey olsaydı olabilirdi ama değil :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben 3yil gorememiştim sonunda kavuştum ve şuan toplam 6yıldır birlikteyiz <3

2|0
    0|0
    • ne güzel :) allah daim eyleye :) mutluluklar :)

• amin sağolasın :)

• Tşkler canım :)

• Hiç görüşmeden 10 ay mı ?

0|0
    0|0
  • inşallah tipsiz çıkmaz diye dua ederim TANRIM

0|0
    1|0
    • yo hayır gördüm yani bir ton fotoğrafımız var birbirimizde. ama görüşmedik :)

• Üzgünüm ama en saçma bulduğum ilişkidir bu. Nasıl güvenebiliyorsunuz aklım almıyor.

0|0
    1|1
  • bende 2 yil hic gormedigim birine asik oldum ama hala gormedim :(

0|0
    0|0
    • umarım görürsün bir gün, sarılırsın doyasıya

• hadi bakalım hayırlısı :)

• sagol

Yükleniyor...