Takım elbise modelleri. Erkeklere hangi model ve renkte takım elbise yakışır?

Erkeklere hangi model ve renkte takım elbise gider? Önümde iki düğün var...Şeytan diyor ki kot tişort giy çık git...Eşim diyor ki takım elbise giy...Biri bana yardim etsin :))

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• açık mavi ve çok açık griden uzak durduğun sürece, istediğini giyebilirsin bence. fakat siyah yerine füme tonlarını tercih edersen, hem damattan ayırt edilmen daha kolay olur, hem de fazla klasik veya aşırı resmi görünmekten kurtulursun.

ama yok illa siyah takım giyeceğim dersen de, aman düz beyaz gömlekten uzak dur derim ben:))

ha bir de benim zevkime uygun birkaç örnek de göstereyim sana:

link

link

bir de geniş kravatlardan takma, aman diyeyim...

0|0
    0|0
    • ikinci linkin cok guzel.. benım aklımdan geceni soyleyim sana , silim feet bir takım laciver içine saks mavisi bir gomlek .. kıravat takmıcam , gri bir ayakkabı dusunuorum.. ama ikinci linkin cok hoşşuma gittii .. cok mersiiii

• dur bir bakınayım ben:)

• İlki güzelmiş :)))

Kızlar Ne Diyor 1

• ben erkeğe siyah takımı çok yakıştırırım. onun dışında başka da renk sevmiyorum.

1|0
    0|0
    • gömlek peki_? birde altına giri ayakkabı nası olur?

• koyu lacivert bir takım buldum şimdi nette gezerken, içindede saks mavisi gomlek. ve cok hoşuma gitti.. kravat takmam.. sanırm :)

• evet. hoş. kravat pek hoşuma gitmez benim de... öyle bir takımla dediğim gibi taba rengi kemer ve aynı renk ayakkabıyla tamamlayabilirsin. hem çok klasik durmaz.

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben iki düğmeli takımları seviyorum. Mümkünse siyah veya koyu renkler. Ancak düğün sahibi yakınlarımızdan birisi değilse biraz daha spor takımlar ve farklı renkler tercih edilebilir. Ama şahsi tercihim, farklı renk takım elbise giymektense sportif bir şeyler giymek olurdu. Kot-tişört değil ama kot-gömlek olabilir :)))

0|0
    0|0
  • Lacivert - Siyah - Ya da gidecegin yere göre degişir aslında.

0|0
    0|0
    • Eşinin giydigi kıyafete uyum sagla yeter bence. Oradakileri boşver. Sonucta dügün sahibi de takım elbise giyecek

• zaten onun yuzunden bu hale düştüm:=)) o elbise giyicem diyince benım giyeceklerimide rafa kaldırdı.. hayırlı daha var , olmadı bi bahane bulup evde pes oynarım :))))))))

• Ata yaka gömlek, ince kravat, iki düğmeli, kaliteli kalıp gibi bir ceket, kumaş pantolon, Burnu çok sivri ve kalkık olmayan kaliteli siyah süet ayakkabı..

Hepsi mat siyah.. Tonları birbirinin aynı olmalı...

Zarif ama güçlü bir donukluk. Kalite hissi ve alabildiğine sofistike..

0|0
    0|0
  • her zaman takım giyiyorum,kızlar yeni nesil özellikle çok klasik olduğumu söylüyorlar ama ben seviyorum,tercihim klasik değilde spor kesimler,füme en tuttuğum renk ama kravatsız,ondan hoşlanmıyorum ve dakron gömlek değil slimfit,manşetli ince ekoseli olanlar,yani bu benim tercihim sana sadece tavsiye edebilirim..

0|0
    0|0
  • kot ustu gomlek ceket giy alta da spor ayakkabi :D

0|0
    0|0
    • :)) mantıklı ama, neymiş, butun herkes orada olucakmışş.. takım giyicekmişim ,eşimde klasik elbise giydiği için , hatta ona dedimki giyelim sortları tişortleri gidelim :D)) tarz olsun , ama II ıı

• agaa.. doğru dion ben takım bakaım bugunden itibaren, zaten düğün alkollü , Murat içer , içer , içer,içeeeeeerr gider:)

• haha yazik :D erken evlenmeme nedenlerimden birisini buldum :P

Yükleniyor...