Sizce türkiyenin en iyi taraftar grubu hangisi

ben gs liyim ama çarşının bu gezi parkında yaptıklarından sonra sempatim oldu bence çarşı ama siz ne diyorsunuz

0|0
12|12

En İyi Kız Görüşü

• biz o gruba komidinin üstüne 100 dolar koyarak gösterdik , sana da artık ... ;)

1|3
    0|0
    • Ona da cevap geldi link

Size yakışan şekilde de cevaplayacaktık ama vazgeçtik sonra.İstersen videosunu özelden atayım..

• kimliğini ulu orta yerde paylaşma , herkes normal karşılamaz ;)

• Kimliğimiz renkli değil canım benım semtimiz adresimizi dünya biliyor GİZLİyecek bir şeyimiz yok.!

Kızlar Ne Diyor 11

• ULTRASLAN

0|0
    0|0
  • Çarşının siyasetine eyvallah,ama bir arkadaşla ultraslan-çarşı durumu oldu,o yüzden eskisi kadar sıcak değilim kendilerine biz her yerde 1 numarayız,tabi ultraslan da 2ye ayrıldı..ama kötü olduk diyemem hiç bir zaman takımımı ezdirmem

0|0
    0|0
  • aynen...:)

0|0
    0|0
  • Daha önce çok olaylara duyarlı davrandı Çarşı,o yüzden sevgimi kazanmıştı.Ama Mısıra destek verdiğini duymadım,kırıldım açıkcası.

0|0
    2|0
  • UltrAslan iyidir bitanedir <3

Çarşı Can'dır ..

0|1
    0|0
  • carsi bunlara karsii =)

0|0
    0|0
  • Kocayı Çarşı'dan alcaz. Dahası var mı :)

0|0
    0|0
  • çarşı .

0|0
    0|0
  • fenerbahçe diyorum başka bişey demiyorum :)

0|0
    0|2
  • Çarşı yıllardır en çok öne çıkan en duyarlı taraftar gruplarından Çarşı'yı tek geçerim :) O kadar çileye o kadar mağlubiyete,her türlü olumsuzluğa rağmen kendi evindeki her maçta 30 binden aşağı taraftarı olmayan başka bir türk takımı daha gördün mü sen :? :)

0|0
    1|2
    • Var tabi aç bak internete 15 yıl şampiyon olamadığı halde galatasaray taraftarı asla bırakmadı biraz araştır.

• beyler kasılmanıza gerek yok çıkın bir river plate koop inter kısaca A.C.A.B. grubuna sorun türkiye de hangi taraftar gurubu vardır diye cevap bellidir = çArşı çünkü taksimde yunan holiganlar 100 gs taraftarını kovalarken biz beşiktaşdann yukarı 50 kişiyle o yunanları kovaladık semt bizim aşk bizim

• bir de gs diye geçiniyorsun şuna bak , çakma gS LI , ULTRA ASLANIN ÇİVİSİ Mİ ÇIKTI !

2|4
    2|1
    • Bunun Galatasaylılıkla alakası yok ki düşüncen saçma Çarşı'yı beğenmesi onun Galataraylılığını etkilemez sonuçta,Çarşı'nın nasıl bir taraftar grubu olduğu dünya basınında bile dile getirilen bir durum,yorumunda bir çekememezlik seziyorum :)

• Gs lıyım demiyeceksin o zaman ! takımının amgoalrı grupları mı yok , bu nasıl takım tutmak , çakma taraftar işte olmaz olsun öyle taraftar !

Erkekler Ne Diyor 12

• Çarşı grubunun Ermeni elebaşısının Beşiktaşlıları da olaylara sokmasının karşılığında 20bin tl aldığını biliyor muydun?

En güzel tavrı Ultraslan sergiledi, olaylara mesafeli durdu. Nankörlük yapmayalım. Cillop gibi stadımızı da bu hükümet inşa etti bize.

0|1
    0|0
    • iftira etme Lan sırf gezi parkı yuzunden tribünü terkettei Alen abi bilmeden konusmayın.!

• Sen de mi çapulcusun yoksa?

link

• ben beşiktaşlıyım kardeşim çapulcu değilim beşiktaşlılık siyasi bir kimlik değildir senin gibi faşistler bu ayrımı yapamıyor.

• tabi ki çArşı bunun tartışılması tuhaf :)

0|0
    0|0
  • ABD spor taraftarları tarafından yapılan oylamada, Çarşı grubu Beşiktaş'ın 2007 yılında Liverpool'u 2-1 yendiği mücadelede yaptığı gösteriyle tüm zamanların en iyi taraftar grubu seçildi.[31]

Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği'nin 2012 Yılı Empati Ödülü, Van Üşüyor sloganıyla depremzedelere destek veren Beşiktaş Çarşı Taraftar Grubu'na verildi.[32]

0|0
    0|0
  • sadece tr nin değil çarşı dünyanın en buyuk taraftar gurubudur.

0|1
    0|1
  • Her zaman Ultraaslan daha öndedir.

0|0
    0|0
  • Beşiktaş'lıyım diye söylemiyorum, Çarşı beste+psikolojik destek, etki+pankart+toplumsal olaylara duyarlılık konusunda diğer taraftar gruplarını eziyor..

0|1
    0|2
    • Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği'nin 2012 Yılı Empati Ödülü, Van Üşüyor sloganıyla depremzedelere destek veren Beşiktaş Çarşı Taraftar Grubu'na verildi.

• çarşı :D

1|0
    0|0
  • fener hariç hepsi.

0|1
    1|0
  • ultrAslan(kısa değil)

0|0
    0|0
  • Kardeş sen Beşiktaşlısın kendi takımını yuceltmek icin soru açmıştsın hic bir gs li böyle dusunmez

0|0
    0|0
  • Çarşı tabiki. Objektif olmak gerek.

0|1
    0|0
  • çapulcuları desteklemediğim için ve savunduklarıyla yaptıkları birbirini tutmadığından tutarsız davrandıklarından dolayı sevmiyorum çarşı marşı falan. galatasaraylıyız. tamammı çapulcu..

0|1
    0|0
Yükleniyor...