Sevgilimden şüpheleniyorum evının kapısına kamera koymak ıstıyorum.

Sözlenmek üzereyız 5 yıllık ilişkimiz var askerden yenı geldı ve benı cınsel anlamda aldattıgını dusunuyorum suphelı tavırlar hareketler ıcerısınde. Ben aklımda soruyla yasayamam ona sorsam gercegı soylemez tek carem bu en azından ınkar edecek bı yuzude kalmaz onun. Ufak bı kamera koymak ıstıyorum kapıya ama nasıl yapılır nerden alınır o kayıt nereye gıder onu hıc bılmıyorum :(

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• içine şüphe düştüyse daha da hiçbir şey eskisi gibi olmaz

aklından takip etmek geçiyorsa daha da hayır gelmez

oturup konuşursan adam akıllı daha iyi olur ama iyi için söylenen bir laf vardır; her yanıyla rahatsız edicidir derler

senin seçimin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bunun suç olduğunu biliyorsundur umarım. Yinede yapacaksan evin anahtarlarını alıp bir ustaya monte ettirmen gerekir.

0|0
    0|0
    • Hayır bılmıyordum Benı sıkayet etmese bıle mı suc :D

Kayıtları benımbılgısayara falan mı gelıyo oekı

• Kamerayı bulduğunda illaki şikayet edecektir, senin yerleştiğini bilemez. O andan itibaren şikayetten vazgeçse bile sen durumu kurtaramazsın. 3G özelliği varsa istediğin yerden izleyebilirsin, fakat bu donanımlar çok ucuzda değildir.

• amacın gereksiz bir şey koydun ve birisi ile buldun ayrıldın.burada gerçek konusmak gerekir ama yeni birisini bulsan onun bunu yapmadıgını nerden bileceksin.sana haksızsın diyemem ama haklısın da diyemem çünkü bunu yapmayan kişileri bulmak zordur ve buldum deyip yine yanılma ihtimalin var.

0|0
    0|0
    • Benımde tek sıkıntım burada ıstee. Bazen dıyorum bazı seylerı gormemek gerek yapmayan cok zor bulunur ama onun dusuncesızlıgı benı mahvedıyo barı bellı etme cekın yanı. Belkıde ben kuruntu yapıyorum cunku son zamanlarda paranoyak olmaya basladım , çok karısık kafam :(

• yaptın deyelim somuç ne olacak çok ayıp bence düşüncen evlenince ne yapacaksın üzerine kameramı takacaksın bu düşüncenden bir an önce kurtul ilişkinizi maffetme git ozaman çocukla beraber ol

0|0
    0|0
    • Sıkıntı burda guzel kardesım. Ben sırf ılerde bunları yasamamak adına ona tamamen guvenmek baskasına gıtmesı ıcın bır yol bırakmamak ıcın zaten beraber oldum. Ve cok memnunduk buna ragmen bole bırsey yapıyorsa allah belasını versın ne dıyeyım Aslında yapacak ınsan degıl ama ıste bır arkadası var ona cok uymaya basladı son zamanlarda. Böle bırsey varsa görmus olurum ve evlenmem bu kadar basıt

• ya kardeşim beni yanlış anlama ama sen ona güvenmiyorsan zaten evlenme ama yapyığın olay yanlış önce güven yoksa zaten bence evlenme zaten uzun sürmez bu şekilde

• kameraya hiç gerek yok koyma erkek arkadaşını rızaya getir prezervatif alsın ve onları say senn bir gün ilişkiye girmeyin eksik çıksın aldatıyordur :)

0|0
    0|0
    • kullanmaz cunku sevmıyoruz bız :(

• İçinde gizli kamere olan duvar saatleri var. Kalp şeklinde olan bir duvar saati hediye et ona, odasının duvarına assın. uzun süre kayıt yapabiliyor bu saatler. Onun olmadığı bir zaman saati duvardan indir ve neler olduğunu öğren :)

0|0
    0|0
  • elektronikçilerden alabilirsin, doğru düşünce kesin yakalarsın :)

0|0
    0|0
    • Alıp nasıl monte edıcem onun kaydı nreye gıdıcek onları hıc bılmıyorum. Bide yakalanırsaam bana guvenmıyosun sen bız evlenmek uzereyız ama guvenın bıle yok mok deyıp uste cıkacak haklı oldugum halde ozur dılemek zorunda kalıcam :(

• o zaman gizli kamera yerleştireceksin bir elektronikçiye git sana bütün ayrıntıları anlatırlar

• kayıtla uğraşma ciddiysen (evlenmede) dedektif tut (son derece ciddiyim)

0|0
    0|0
    • Nasıl yapabılırım kı bunu.

Kızlar Ne Diyor 3

• kalem kameralar casular vs. 70 - 100 tl arasında , şüphelendiğin yere koy 120 saat kayıt yapanlar var..

0|0
    0|0
    • Yok o cok az. Cunku ne zaman gıder yapar bılmıyorum benım bole cok uzun sure ceken bırseye ıhtıyacım var kapının gırısıne falan yerlestırıcem

• casus kameralar diye googleden arat , dhaa gelişmişleri de vardır ..

• Güvenmiyorsan neden devam ediyorsun ?

0|0
    0|0
    • Ben bu düşüncweye katılmıyorum hıc bır zaman. İnsan guvenmese bıle sevebılıyor ve hepımız ınsanız her zaman hatalar yapabılırız bunları bazen açıkça ortaya serebılıyoruz ıstemeden ve bende suphelı davranıslar sezıyorum suanda sadece böyle bır dusuncem var dıye sevdıgım adamı terk edecek degılım veya yapmamıssa bıle sırf sıkıntı bende dıye guvenım yok dıye de ayrılm-cak degılım sıkıntıyı bulup ordan cozume gecebılırız daha mantıklı bence bu. Evet guvensız ılıskı urutmek cok zormus ama bakalım

• siz ilişkiye giriyor musunuz hiç?

0|0
    0|0
    • Giriyoruz o uzden bu sınırım zaten. Ben sana ondan olan herseyı zaten sunmusken bır baskasıda nedır adi serefsız çok sınırlerım bozulduu yaa. Bak ılışkıye gırmesem onunla buna hakkım olmazdı sesımı keser otururdum ama benden karsılıyor o ıhtıyacını baskasıda neyın nesı

• peki neden şüpheleniyorsun?

Yükleniyor...