Böyle giderse ne kadar sürede sonuç alabilirim?

Evde kendi çabamla çalışıyorum dumbell felan hareketlerinde bilincindeyim. 2 haftadır çalışıyorum sadece göğüsümde çok azda kollarımda değişiklik hissettim. Ve damarlarım çıktı belirgin oldu yani. İyi güzel sonuçlar almam için ne kadar daha uğraşmam gerekir, sabır vererek çalışmak psikolojiyi bozuyor cünkü neden tam değişikliği göremiyorum, neden olmadı gibi...

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• biz boşuna saatlerce salondayız yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• demircide çalış daha etkili bak gercekten kanks :D

0|1
    0|0
  • ama daha 2 haftalıksın:)

ayrrıca sonuca odaklanma sen keyif için yap çalışmanı sonuç almak için değil,ozaman psikolojin bozulur doğal olarak..

0|0
    0|0
  • 2 hafta olmuş daha,3 aya kadar yolun var :)

0|0
    0|0
    • Yani hafif çok göze batmayan değişiklikler oldu 3 ayda iyi sonuçlar alırım tabiiki ancak önemli bir meseleden dolayı 1 ayda iyi vücudu yakalamam lazım gözde belirgin bir şekilde...

Erkekler Ne Diyor 7

• p90x die bir ftns programı var netten satılıyor ama videosuda var nette saatler süren videosu onu bul indir onu çalış düzenli olarak.bazı günlerde ağırlık çalış o program etkili bir program

0|0
    0|0
  • 1-2 ayda daha sağlam sonuçlar alabilirsin ama hemen olacak iş değil bu işler sıkı sıkı çalışman gerek her gün kendini daha da zorlaman gerek =)

0|0
    0|0
  • en az 3 ay lazım adam gibi bir vucut için evde tek başına sıkılıyosun ondan ben 9-10 arkadaşımla açık havada çalışıyorum hem eylenip hemde vucut çalışıyorum seninkisi gibi zor olur

0|0
    0|0
  • Benim göğüsler varda kol falan fısss olmuyo kollarım ince biraz birde sağ göğüs sola göre daha şişkin duruyo herkeste var mı bu sadece bende mi yoksa :D mal gibi oldum iyica

amelelik yapa yapa sağ taraf büyümüş

0|0
    0|0
  • 2 haftada birşey anlamazsın ama ne tür hareketler yapıyorsun sıklık nedir bunlar önemli

0|0
    0|0
    • belden yukarı her yeri çalışıyorum 3 set halinde tabii

• hangi hareketler

• biceps, triceps, göğüs, omuz, göğsüm belirgin gibi bayağı ama 1 ayda iyi vücudu yakalamam lazım şu an normalden biraz fazla gibi...

• Ben sadece şınav ve mekik çekiyorum,göğüsüm toparlandı kollar hacim aldı.

0|0
    0|0
  • 3-4 ayda alırsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...