Galaxy s4 kullananlar bakar mısınız buraya!

Arkadaşlar, s4 almayı düşünüyorum 32 gb düşünüyorum 16gb lığın %45'i dolu geldiği için, kullananlar yorum yapabilir mi? 16gb ta sorunların daha çok olduğu söyleniyor 32 gb daha sonra çıktığı için bazı sorunların giderildiğinden bahsediliyor,Kullananlar yorum yapabilir mi 16 gb 1600 32 gb 2000 lira aradaki 400 liraya değer mi tavsiyeleriniz,önerileriniz?

Güncellemeler:
bugün inceledim 16 gb 1669 32gb 1899 olmuş hangisi sizce?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• degmez. Samsung hafiza konusunda Apple ve HTC gibi sorun cikartmiyor kullaniciya. resim müzik video icin micro sd kart kullanirsin. telefon hafizasina da uygulamalari yuklersin.

0|1
    0|0
    • galaxy gio kullanıyorum, tel hafızası 4 te 1 boş olunca kasmaya başlıyor 2 uygulama açık olsun kasıyor tabiki s4 te böyle olacak diye birşey yok ama nette o kadar çok şey dolanıyor ki, şüphe ettim açıkcası o kadar para vereceğim şimdi kullandığım gibi olacaksa bir anlamı yok

• tel hafızasına ne kadar yükleyebilirsin ki oyunların boyutu artık eskisi gibi değil 1gb ve üzeri oyunlar yoğunlukta

• oyun kullanmiyorum sahsen ama evet 1gb ve uzeri oyunlar. GT racing filan vardi sanirim. ama bence telefonun hafizasi onlar icin yeterli. hafiza kartini.da kullanabilirsin onlar icin ama oradan okuma hizi daha dusuk olur

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• bence değmez ben 16 kullanıyorum 50 liraya da ekstra 32 gb hafıza kartı aldım. gayette gül gibi çalışıyor.

0|1
    0|0
    • ses sorunu, ısınma, resetleme gibi sorunlar yaşıyor musun?

• isinma her telefonda oluyor. özellikle LGler asiri isiniyor. S IV de HTC One ne kadar isiniyorsa o kadar isiniyor

• htc one da seçeneklerim arasındaydı ama arka kapağının olması pil öldüğünde komple telefonu dağıtma durumu olduğu için vazgeçtim açıkcası

Yükleniyor...