Siz olsanız her şey düzelsin diye mesaj mı atardınız yoksa yüz yüze mi konuşurdunuz?

3 ay olduuuu :( neyse mesaj attım o sevdicezime tabi cevap yok daha ama vericek cevap eminim! Ama kafam karışık, ben onu seviyorum her ne kadar yüzsüzlük olsa da seviyorum. Asıl sorun onun kafasının karşık olması .s Sevdiği kişi onu sevmiyo..Ama biliyorum bişeyler hissetmeye başladı benden :) Geriye kalan sorun şu.. Siz olsanızz her şey düzelsin diye mesaj mı atardınız yoksa yüz yüzemi konuşurdunuz?

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• senin onu ne kadar çok sevdiğini biliyorum ama sende şunu bil sen şimdi o başkasını seviyor diye ondan vazgeçtin mi tabikide hayır işte oda her kimi seviyorsa sevdiği kişi başka birini sevse bile ondan vazgeçmez. Bunları söylediğimde üzülceğini biliyorum ama sen benim yakın arkadaşımsın hatta arkdaştan da öte doğru yola gitmeni isterim tabikide fakat o ismi lazım değil benim çocukluk arkadaşım yani onu çok iyi tanırım o asla vazgeçmez sevdiğinden ama sen illa cevabını merak ediyorum dersen bence yüz yüze konuş ben sana bu olaylar daha büyümeden önce de dedim konuş diye ama beni her zaman ki gibi takmadın başkalarına uyup sadece uzaktan baktın ama eğer içinde küçücük olsa bile bir umut varsa ne duruyorsun git konuş artık.

1|0
    0|0
    • korkuyodum işte :( biliyorum ondan asla vezgeçmiycek ama sevdiği kızda onu sevmiycek..zaten yüz yüze konuşsam ne diycem? gerçekten kafam çok karışık ortak.Ama bildiğim tek şey o bana ilk sevdiğimi unutturdu,ve ben asla vazgeçmiycem bekliycem :)

Erkekler Ne Diyor 7

• balıkta gözyaşı döker ama hiç haberi olmaz denizin... sen bir balıksın oysa bir deniz

ama;

mademki seviyorsun susma!

En büyük günah, yüreğinin gerçekte hissettiğini inkar etmektir...

2|0
    0|0
  • yüz yüze..

0|0
    0|0
  • Hiçbirini yapmam. Artık kimseyi düşünmüyorum. Bağlanmıyorum. Mutluyum.

1|0
    0|0
  • gecen sezon bir bahar aksaminda

Cimbombomum sampiyonluk yolunda

Hatirlayin ne olmustu son dakkada

Hasan Kabze yi unutma

Unutmadik unutmayacaz

besiktasin ... koyucaz

bence biraz zaman verin kendinize oda sana aticaktir

0|0
    0|0
  • 3. tekil şahıs olarak çokta şansın yok

ancak yedek lastik veya yara bandı olursun

0|0
    0|0
  • yüzyüze konuşurdum

0|0
    0|0
  • yüzyüze konuşmak daha iyi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Seviyorum-Sevmiyo, Seviyo-Sevilmiyo

Tam bir dizi gibi

Yusuf Havva'yı seviyor.Bade Yusuf'u seviyor.Mehmet Bade'yi seviyor.Pelin'de Mehmet'i seviyor.

3 ay iyi sabretmişsin ama sen onun aklına bile gelmemişsin ki mesaj atmamış.

Ümidi kes.

0|0
    0|0
  • İkincisi.

0|0
    0|0
  • yüz yüze tabiki. en saglıklısı olur.

0|0
    0|0
    • tersler diye korkuyorum :(

• doğru hem yüz yüze konuşursam duygularını saklıyamaz

• Yuzyuze konusmak en mantıklı secenek