Ya erkekler adet olsaydı?

bayanların adet dönemlerini kadınlar neyse de erkeklerde az çok öğrendi artık üzerimize gelen bin bir türlü rehavet ,sinirlilik hali,uyuzluk derecesine vardırabileceğimiz (kendimden biliyorum) gıcıklıklar,duygu yoğunlukları,bunun yanında başbelası bir sivilce problmi,karın ağrısı,göğüslerde sancı,saçların sahibinden ayrı özerkliğini ilan edip şekil almamak için direnmesi,sıcak basması,felaket çikolata isteğiyle beraber kendini tutamayan 6 paket çikolatadan sonrada sevgilisinin başına ekşiyip şimdi kilo alcam sen beni beğenmiceksin demi artık diye feryat figan etmeler vs vs... birçok problemi 2-7 gün arasında bünyesinde yaşayabilen muhteşem varlıklarız biz kadınlar... söylendiğine göre de adet döneminin ayrı bir güzelliği oluyormuş kadında... benim sorum beylere siz sadece 1 ay bizim yerimize geçip adeti yaşasaydınız kendinizde en çok hangi problemi yaşardınız?

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• çok komık olurdu tabıı sıkınıtlııda..:)) mızah olarak degerlendırelım..pala bıyıklı bır arkadasımın yanıma yaklasıp ; '' kankı pedın var mı ?'' dedıgını:))) akıllara zarar..

1|0
    0|0
  • hananzıskerimulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnn!

gibi bişi olurdum sanırım :D

0|0
    0|0
  • yok daha neler

0|0
    0|0
  • yaşamadan nerden bilelim :)

0|0
    0|0
  • yaşamadan bilinmez ki

0|0
    0|0
  • Birde sen erke olsaydında görseydin zorluklarımızı,

0|0
    0|0
    • eminim adet sıkıntısına eş değer bir sıkıntınız yoktur :)

• keşke bir kere adet acısını sancını yaşasan bir kere doğum yapsan be arkadaşım ozaman nasıl anlarsın erkekliğinin kıymetini :)

• Taş düşürdüm , o yıllardada bu günkü tedavilerde yoktu , dogum sancısıyla eşdeger

• hepsııııııı

0|0
    0|0
  • CMYLMZ Fundamentals izlemediysen izle, cevabin orada

0|0
    1|2
  • Ped takardik bizde:d

0|0
    0|0
  • Herhalde karın ağrısı olurdu ..p Ama yaşamadığımız için bilemiyoruz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...