Sizde izin versem mi?

Erkek arkadasım askerden yeni geldi 2 gün oluyor arkadaslar ilk gün evleri kalabalıktı yalnız kalamadık ertesi gün yani dün beraberdik bütün gün bugünde arkadasınla birlikte yarında denize gitmek istiyorlar ama yanında dayısı abisi arkadası olucak hepsi capkın insanlar :D o yüzden icim icimi yedi bir yandan düsündüm insanın icinde varsa kötü birsey her ortamda yapar, kız ayarlar vs. tek denizde yapmaz ama icinde yoksa her ortamda yapmaz ama bir yandan da pazartesi ise baslıcak zaman geciremicez sizce ne yapsam? ya da siz olsaydınız ne yapardınız?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ver gitsin izin ya. Vermesen de gidecek zaten havalara girme fazla. :D Bari izin ver de izin vermiş ol. :D

1|0
    0|0
    • hahaha cok haklısın vallahi :DD ee o zaman kukuman kusu gibi ben bir dahaki bulusmayı mı beklicem ya :)

• Ne gibi vaatler mesela :) Rica ederim gercekci bir yorumdu :D

• Ona özel yemekler olabilir, özel saatler falan. Artık aranızdaki ilişkinin samimiyetine bağlı. Bence HIV fobisi oluştur, sonra bırak çayıra Mevla'm gayıra. Kafan rahat olur. ;)

Erkekler Ne Diyor 9

• sen denıze gıttıgınde hemen etrafında toplanan erkeklere kuyruk sallamıyorsun sanırım,sahılde hemen kız bulacak da falan da filan da geç bunları yav :D

1|0
    0|0
    • Valla haklısın arkadasımda simdiki hemcinslerimden ben bile utanıyorum yani öyle insanlar var ki sınavda yapan denize gidincede yapar ayrıca bakar yapmasada kıskaniyrum :D

• ya bakar mı bakmaz mı orası senın sevgılını tanımanla alakalı ama 1 gun içinde hatta 1 gun bile değil , hopp tanıştı aldı goturdu falan yok böyle bişey :)

• Valla bakmaya gelince cesitleri var be kardesim yani bende bakıyorum ama bazen dikkatimi cekiyor bazen birine benzetiyorum falan ama mayolu kıza bakıncada benzetmesin herhalde bilmiyorum bakabilir erkek sonucta ben bile bazen bakıyorum :D Ya ama ben yinede gitmesini istemiyorum ama abisine dayısına falanda hayır diyemez herhalde gidr gibime geliyor ama görüsemicez ki ya :D

• dayı yeğen çapkınlık yapmazlar herhalde diye düşünüyorum :D

1|0
    0|0
    • Onlar yaparlar emin ol dayısını bilmiyorum ama yiğenleri yapsa birsey demez herhalde adam :D

• iyi kesin, net yaparlar ama dayı işi bozuyo :D

• Bozsun zaten :D

• içi temizse bir şey yapmaz hem askerlikte de böyle mi düşünüyordun :)

1|0
    0|0
    • Nedense askerde güvenim tam simdide öyle ama yinede isi sağlama alıyorum bazen kötü düsüncelerde geliyor :)

• boş ver aklında bişi takılmasın askerden gelmiş adam biraz akrabalarıyla dolaşsın sen elbetti ki aklındasın sanada ayıracağı zamanı vardır o planını yapmıştır için rahat olsun :)

• Tesekkür ederim:)

• Çift olarak vakit geçirin.

1|0
    0|0
    • Gitme dersem sıkmıs olucam hem dayısı abisi gidicek buda gelemem diyemez ki

• Bol şanslar o zaman :))

• Tesekkürler :)

• Öyle insanların yanında durmazdım

1|0
    0|0
    • En güzelini yapardın ama biri dayısı biri abisi biride cocukluk arkadası ister istemez duruyor :)

• Tamam :)

• askerden gelmiş tehlikeli olabilir senin için bile

1|0
    0|0
  • Askerden yeni gelmişse dişi sineğe bile bakar.

0|0
    0|0
  • Askerden yeni gelmis aman aman

0|0
    0|0
  • oh bulmus bir kek baksana cok genis cok rahat maymun istahli, bide beraber kaldiginiz bütün günü biraz anlatirmisin

0|0
    1|0
    • Denize gitmekle cok genis rahat mı oluyor insan ki?

• Sikinti yok devam et, heycan olmadan yasanmaz bu hayat

Kızlar Ne Diyor 2

• xmmmmmmmmm kalma ordaaaaaaaaa

0|0
    0|0
  • gitmesin die elimden geleni yapardım.

1|0
    0|0
    • Neler yapardın mesela :(

• Canım askerden yeni geldi tavır almak olmaz ki gelir gelmez huzur yerine trip atanla ömür mü gecer

• ya haklısın ama askerden geldi diyorsun ki malum istek tavan. e bide yanındakiler çapkın diyorsun. çek konuş bnce anlasın göndermek istmediğini

Yükleniyor...