İlk mesajı neden erkekler atmalı?

İlk mesajı erkekler atmalı;

Niyemi?

Çünkü attığınız mesaja biz cevap vermezsek, 2 dakika üzülürsünüz. Ama eğer siz, bizim attığımız ilk mesaja cevap vermezseniz biz, attığımız mesajı 952839102 defa kontrol eder, acaba ne dedim diye düşünür, 1 hafta boyunca her gece psikolojik sorunlar yaşarız. Atacağınız sadece ilk mesaj Çok zor değil :))

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• içim parçalandı resmen bundan sonra mesaj gelince hemen atıcam, artık bu kadar vicdansız olmıcaz biz erkekler :/

2|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 16

• saçmalık ya =) ne garip canlısınız

1|0
    0|0
  • dışardan öyle gözüküyo çünkü biz erkekler ata erkil toplumun birer üyesi olarak hep güçlü görünmeye çalışırız ama sen bide bizim içimizi gör.her gece rüya (kabus) görecek kadar olmasada aklımızın bir köşesini mutlaka kurcalar durur.

1|0
    0|0
  • ilk mesajı neden biz atmalıyız.biz atmalıyız çünkü babanız o mesaj yakalamalı biz atmalıyız çünkü sizin havanız olmalı biz atmalıyız çünkü egonuzu tatmin edeceksiniz.biz atmalıyız çünkü sizin ne zaman canınız isterse o zaman cevap vermelisiniz.biz atmalıyız çünkü sizin mesaj hakkınız olmasa daha bu niye cevap vermiyor diye arıyan bizleriz. acaba bizim psikoloji mi bozuluyor sizin ki mi hala aynı düşüncede misin?

0|0
    0|0
  • Bu yazdığına sen inanıyor musun ?

0|0
    0|0
  • Yalan söylüyorsun yalannnnnnnn :)

1|0
    0|0
  • o kadar düşüneceğine derslerine çalışsan profesör olursun:D

0|0
    0|0
  • Ben yıllardır bu saçma kurala rağbet etmedim.Umrumda olmuyorn cevaplamak isteyen illa ki cevap atar.İstemiyorsa da zaten mesajlarım bedava bir şey kaybetmem :))

0|0
    0|0
  • bizi duygusuz olarak göstermen doğru mu sence? aynı durumu yaşayan erkeklerde var. Şahsen anı yaşarım böyle duruma gelmedim hiç mutluyum ..

0|0
    0|0
  • havalar bin beşşşyüz

0|0
    0|0
  • Bazı erkeklerde sizin gibi düşünür defalarca mesajı kontrol edip üzülebilir..

0|0
    0|0
  • Çok yanlış düşünüyorsun arkadaşım. Her insanı aynı kefeye koyma. O durumda olmayan erkeklerde var.

0|0
    0|0
  • eee bizim için mesaja harcanacak zaman önemli:)

0|0
    0|0
  • I see .

0|0
    0|0
  • Sanki siz atsanız bişey olucak

0|0
    0|0
  • Yanlış

0|0
    0|0
  • Kızları anlamak çook zor alt tarafı bir mesaj. :(