Ayrılığın akşamında ne yaptınız

Allah kimseye göstermesin ama herkes sevdiğinden ayrılmak zorunda kalmıştır biraz daha açayım konuyu sevgiliniz den ayrıldığınızda veya sevdiğiniz biri vefat ettiğinde o akşam ne yaptınız neler yapmak istedinizde yapamadınız ya da ilginç bişiler yapanlar ağlayanlar ağlamayanlar susanlar çıldıranlar bir bakın bakalım

Güncellemeler:
herkes hüzünle bitirmiş olayı hala dönmesini istiyomusunuz veyahut ayrıldıktan bir iki sene sonra sevdiğiniz kişinin geri döndüğü oldumu

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• çayımı sigaramı aldım oturdum terasta köpeğimle güvercinlerimle konustum mal mal suratıma baktılar sonra onlara da küfür ettim bir an aşağıya baktım yüksekti korktum sonra sigaramı attım aşağıya doğru düşerken izledim yavaşça közleri uçuyor dumanlar çıkıyor ve boşlukta savruluyor yavaş yavaş sönüyordu aynı en gibi sonra bir tane daha yaktım snra bir tane daha bir tane daha ..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Attım kendimi sokaklara.Dokundum sarhoş, yabancı ellere. Üstelikte hiç pişman olmadım. Ama halimden de hiç memnum kalmadım..

0|1
    0|0
  • birsey yapamadim icimde her firtinayi yasadim :( icim agridi hatta ayrilali 1 hafta oldu cok uzdu beni bende onu uzdum hemde cok .. kotu durumdayim yuzum iyice soluk duruyor :( cirkinlestim onun yuzunden .

0|1
    0|0
  • ağladım durdum bir umutla ...kader alnıma yazıldıysa olur olmazsada zaten ilerdede bitecekmiş ama olacaksa kimsenını gucu yetmez herseye rahmen olur bunu anlamak lazım sabretmek...

0|1
    0|0
  • Hıçkıra hıçkıra ağladım :(

0|1
    0|0
  • Bütün gün uyumaya çalışırım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• her türlü şeyin kafasını yaşadım bir buçuk yılımı hayallerimi duygularımı hareketlerimi ve sevinçlerimi idam ettim...

0|1
    0|0
  • Hiç sevgilim olmafı ki :)

1|1
    0|0
  • Çivi çiviyi söker demiştim.. daha da bir battı..

0|1
    0|0
  • Herkesin acisi sevgisi kadar,uzuldum agladım,agladım,agladım,sonra sustum kaderim konussun diye

0|0
    0|0
  • link dinledim bol bol wiskey ictim... cok kötü dönem düzelemedim toplayamadim bir türlü anasini satim...

0|1
    0|0
    • allah sabır selamet versin kardeşim ilerisi aydınlıktır boşver sabrın sonu selamettir derler

• Başkasını hayatına al... Unutmak için en kolay yöntem

Yükleniyor...