Cıddı ılıskı pesınde degılım

erkek arkadaşımın cevresındekı tum erkekler kızlarla takılmak ıcın olan erkekler...ızım ılıskımızde cok yenıydı dıyelım cunku az once bıttı..rkadaslarının amacının takılmak olduğunu hatta kendısınınde sevgılısı olan bır kızla bır ara sadece takıldığını soyledı senın düşüncenşu anbu degıl dımı dıye sorduğumda ıse aslında ben daha 21 yasındayım cıddı ılıskı pesınde degılım yanıtını verdı bıtsın ozaman dedım mesajım ıletılmedı daha telefonu kapanmış napmalıyım sımdı

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Devam edersen seni kullanır atar.

0|0
    0|0
    • bıtırdım ama devam etsem sarılmasına bıle ızın vermezdım

• Bitirdiğin iyi olmuş bence.

Erkekler Ne Diyor 10

• Bendede ciddi ilişki yani evlenmeyi deüşünecek kız denk gelmiyor ya

0|0
    0|0
  • Off off.. acaba 3 aşktan sonra 4 üncü mü kıymetli olur ki.. ya da 2. nin adı hatırlanır mı...

İlk hadi belli de.. Ne getirir ki zaman.. on yıl sonra az alkollü sohbetlerin mezesi mi olur..

O da bilinmez.. hayat ne kadar garip m.k. ya.. daha dün gibi herşey.. ama çok uzak m.k.

0|0
    0|0
  • Sende ciddi olmadığını göster, onunla lay lay lom olamayacağını belli et.

Onun niyeti belli çünkü... Ya çevreye uyarsın ya hedeflerine, o sürüye uymuş.

0|0
    0|0
  • devamını getir gtsn. 21 yasnda olnca daha cıddı ılıskı ıstencek yasta olnmuyormu. ha dur ya braz daha seks snra namslu bı kıcla cıddı olurum mantıgı. canı cehenneme..

0|0
    0|0
  • Bitsin demişsin madem bitir. O da zaten farklı bir tavır sergilemeyecektir.

0|0
    0|0
  • olabilir,onun fikri..ben 30 yasındayım, ben bile bu yasda bkıorum kız düzgün bir ilişki istio,hmn volta oluorum ordan..bakış acısı..

0|0
    0|0
  • gidişin dönüşü olmaz s.ktiret

0|0
    0|0
  • adam haklı. ben 28 yşındayımşu anevlenmeyi düşünmüyorum bu yüzden bana bağlanacak kızlardan mümkün mertebe uzak durmaya çalışıyorum.

0|0
    0|0
  • talcami ye katılıyorum daha çok bağlanmadan bitir kalbinde çünki kullanır seni .

0|0
    0|0
  • bitsin demişsin işte daha ne yapacaksın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bitsin demişsin o ne yapıcak önemli olan o.

0|0
    0|0
  • o seni terketmeden sen yol ver =)

0|0
    0|0
Yükleniyor...