Ev ihtiyacı..naapmalıyım sizce? (bu baslık kısa diyip duruo uyuz oluorum ya)

selam arkadaslaar,sorum şu..şimdi normalde ailemle oturuorum,keyfim yerinde.yemek,temizlik,camasır,kira,aidat, yemek masrafı falan gibi sorunlarım yok..bütün kazandıgım bana kalıo,gezmeme,sporuma,kayagıma vs harcıorum..yanlız arklarımın rahatca gelebilicegi (kız arklarımın) bir evede kesinlikle ihtiyac duyuyorum arada...ayın 25 günü civarı evde mutluyum,ama ayın 5-6 günü arklarımı agırliyabilicegim bir ev sart oluo...gecenlerde 6 aylıgına tuttum full esyalı, kira,aidat vs derken ayda 4 kagıt para gidio, ayda 3-5 gün ugriyim die yasık dedim,kapattım..naapmamı önerirsiniz?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• İstanbuldaysan günlük daireler kiralanıyor o şekide. br kaç kezz işini gördün mü kolaylık da yapıyyolar.. hoş biz manita dalgasından biliyoruz da öyle ağırlama işlerine de gelir hayet lüks mekanlar. şu sahibideni çapala sen bişeyler çıkar ordan azizim..

0|0
    0|0
  • abi öyle ev bana da lazım ya herkese lazım :D aslında toplanıp bir kaç kişi ortak bişiler yapmak lazım :D en iyisi gene günlük dicem ama 4 5 günlük ev kirası başka evlerin 1 aylığına denk geliyor..en iyisi arkadaşlarınla ortak tutman..

0|0
    0|0
    • yok be abi,kac yasındayım,iş hayatında kadınlar vs gelio,çocuk evi gibi gelicek aksam yemegine arkadan tipler falan firlicak..öle ypıcagıma kendi evime getiririm o mantıkdan,enazından kardesim,annem falan olur:) tek lasım güsel bir yerde güsel bir ev..oda esyalı 4 kagıt abi..hani hergün klsam verilirde, ztn salı,carsamba,persembe,cuma,ctsi,pazar mac seyrediopruz:) bir pazartesileri için günah o paraya..ama lazımda..bilmiorum npıcam..

• aga valla sen bilirsin 2 kişi de iyi paslaşabilirsin iyi birini bulursan

Yükleniyor...