İnternetime Dokunmayın Kampanyası kapsamında 15 Mayıs'ta yapılacak yürüyüşe katılacak var mı?

İnternetime dokunmayın kampanyası tarafından 15 Mayıs'ta geniş çaplı bir yürüyüş bütün büyük illerde yapılacakmış. Katılacak olan var mı? Hangi ilde katılacaksınız?

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Bulunduğum yerde insanlar başka amaçlarla yürüdükleri için yürüyüş yapan topluluk içine girmek başını belaya sokmak anlanmına geliyor. Zaten İnternet için kimse yürümez burada. Ben batıda yürüyen insanları gönülden desteklemekle yetinmek zorundayım :))

1|0
    0|0
  • Merhaba

kızlarsoruyor zirvesini bu haftasonu pazar yapalım mı diye bir anket yaptim.istanbuldakiler galatasarayda 14:00 te yürür..15:00 te bulusur..ne dersiniz? Ankete gidip oylar mısınız lütfen? buyrun linkimiz: link

0|0
    0|0
  • Valla can sıkıntısı diye çıkar yürürüm ne olacak :)

Nasılsa VPN ler securesoket ler var. Çok sorun değil bana da, sırf hükümete gıcıklığımdan yürürüm. Çok oldular artık...

0|0
    0|0
  • Müsait olursa katılım cok olur bakalım müsait olursak taksim.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • ben şahsen katılırım öyle bişey olursa

0|0
    0|0
  • kimsenin internete falan dokunduğu yok, seçim öncesi muhalefi köpürtmeler bunlar.

link

0|0
    0|1
  • 15 Mayıs'ta Taksimdeyiz!

0|0
    0|0
  • ben kesin gidiyorum kaçarı yok yıkarım ortalığı ! :D

0|0
    0|0
  • Bursa'da yapılıyormu bilmiyorum.Yapılırsa katılırım.

0|0
    0|0
  • istanbulda katılacağım

0|0
    0|0
  • izmir deyim katılıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kesinlikle katılacağım. Sadece bence madem gidiliyor buluşmayı da ardına mı eklesek diyorum... Ne dersin marki?

0|0
    0|0
  • İstanbul dışında olma durumum var maalesef. Fakat duyarabileceğim her yerde duyurdum..En azından böyle miniminnacık bir katkım oldu..

0|0
    0|0
  • izmirdeyim katılmayı düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • eğer ıspartada varsa neden olmasın

0|0
    0|0
  • ben buyuk ihtimalle istanbuldan katilacagim

0|0
    0|0
  • izmir'de katılacağım:)

0|0
    0|0
  • o gün çalıştığım için katılamıyorum ne yazık ki. artık haberlerini yayınlayarak ofisten destek vereceğim inşallah:)

0|0
    0|0
    • Pazar günü çalışmak baya kötü olsa gerek :(

• yenidendenersin artık, biraz zaman geçince.

bayık bir espri yapmam gerekiyordu bugün illa ki de:D

• ahahaha allahım ya hayattan soğudum biran :D:D

Yükleniyor...