Üniverstede ev arkadaşlarınızla yaşadığnız sorunları anlatın bakalım?üniverstede 4 kişi aynı eve çıkılırmı ?

arkadaşlar düşünsenize kira mira herşey minimum olur ama işin bide öbür yüzü var .. ev arkadaşlarınızla ne gibi sorunlar yaşadınız ..mesela yemek ayırmak..temizlik ,yada kızlar içinözellikle erkek arkadaşı eve getirme falan ya da daha ayrıntılı şeyler merak ediyorum gerçekten eve çıkmış hemde bu kadar duyarsız kişiler varmı

Güncellemeler:
4 diye sınır koymuşum ama 5 de olur 6 da daha iyi olur herneyse konuya dönelim :D

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Çok kişinin zorluğunu yaşadım. Cidden zor. Erzak alıyorsun, kalıp peynir 6liraya bimden, o sabah bitiyor. Ekmek mesela, hergün 4-5 tane gidiyor. Sabah erken kalkan alıyor. Akşama para varsa dışarda yenir, yoksa evde olan şey. Kişi çok diye masraf da minimum olmuyor emin ol :) Tüketim artıyor. Sevgilinle konuşmak istersin özel olarak, konuşacak boş oda yok :) Hele ki en kötüsü gruplaşmadır. Gruplaşma başladı mı ayrılık sinyalleri başlar. Vize final zamanı bataktan vakit kalırsa ders çalışılır :)

0|0
    0|0
    • korktum :D

• Kızlarınki daha kötü diye duyduk :) Bizim katar katlanırmısınız birbirinize bilemem. Temizliğe girmedim hiç bak :) O bambaşka bir konu

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu konu çok uzun ve derin bir mevzu. Anlatsam kitap olur, 3 senedir öğrenci evindeyim. Yurda hiç gitmedim ilk gittiğimde ev tuttum 1 çekyat aldım şimdi koskoca bir evim var :) 1 arkadaşım ile 3 senedir beraberiz ancak kalan elemanlar sürekli değişiyor. Yani zor iş vesselam

0|0
    0|0
    • şanslıymışsın ilk sene eve çıkman ve bundan mutlu olman

• Yurt kurallarına uyabilecek, kalıplara sığabilen bir kişiliğim olmadığından zoru seçtim. 3 gün parkta yattım sonra ucuz bir ev bulup yerleştim. Aynı hafta 3 senedir beraber kaldığım arkadaşımda bana katıldı. Sonra ne evler ne eşyalar ne ev arkadaşları değiştim ne sen sor ne ben söyleyeyim :)

• Duyarsız kişiler var mı diyosun sıçtın sen valla :D dur demesini bilmelisin çizgin olsun illaki ev arkadaşınla güzel geçineceksin ama sevmediğin şeyleri söyle sakın böyle şeyler olmasın de yoksa ilerde çok zorlanırsın diyeyim ders çalışırken bile kıskanıp gelen insanlar var yüzsüz çok ona göre

0|0
    0|0
  • Kızları bilmem de erkekler için durum çok daha pis galiba :D yemek sıkıntısı olmasa ünide düşünmeden çıkarım eve :))

0|0
    0|0
  • ya tek çık ya da 2 kişi çıkın 3 kişi asla eve çıkmayın guruplaşma olur 2 kişi aynı kafadan olursa 3.kişi dışlanır.

0|0
    0|0
  • eleman kiraları vermemiş ev sahibine manitasıyla yemiş ama adamın totosundan kan alırım kaaan

0|0
    0|0
  • 4 kişinin içerisinde ev arkadaşı olarak ben varsam bişi olmaz. Tekliflere açığım haberin olsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...