Dünyanın en iyi oyuncusu hangisi

evet size göre gelmiş geçmiş en iyi oyuncu kim, ben dünyanın en iyi oyuncusunun marlon brando olduğunu düşünüyodum ta ki başbakanımızın performansını görene kadar bu yıl oskarı ona vermeleri lazım

link

• Al paçino
    14% (1)40% (4)29% (5)Oy Ver
  • Robert de niro
    14% (1)0% (0)6% (1)Oy Ver
  • Jack nicholson
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Marlon brando
    14% (1)20% (2)18% (3)Oy Ver
  • Recep tayyip erdoğan
    58% (4)40% (4)47% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• zeki insanlar o elemanın rollerıne kanmıyor sekıldekı gıbı,hem en ıyı aktor onu yaparsak en ıyı dansoz kım olacak,mısır arabic mezdeke 4 lusu dıger ucude gökçek arınç çelik

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• mujdat gezenın sozu geldı aklıma, bundan yola cıkarak basbakan dıyorum :)

0|1
    1|0
  • de niro tabi tartışmasız , o değil adam üzgün ağlıyor sizde dalga geçiyorsunuz yakışmıyor :(((

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• içinden geçerek ağlamış olabilir. muhafazakarları inancı zayıf kişilerden daha çok sevdiği için muhafazakar birinin ölümü ona dokunmuş olabilir. ben de mısır'daki şeriatçıların öldürülmesini zerre kadar umursamıyor olmama rağmen gezi direnişçilerinin ölümüne ağlamıştım.

0|1
    0|0
    • adam da yalancı çoban gibi o kadar çok yalan söylüyo ki hangisi doğru bilemiyorsun

• tayyip amca yı sevmem ama bunun için kimsenin rol yapmasına gerek yok adam kızını kaybetmiş mektup yazmış insan olan herkes ağlayabilir. her konuda laf sokmaya çalışmak yanlış, ozaman meşruiyet de kaybolur yeri geldiğinde eleştiri yapılmalı. bu ülkeye her kötülüğü yapmış olabilir ama başbakanın da kızı var rol yaptığını düşünmüyorum. yeri geldiğinde iyi rol yapar o ayrı ama bu videoyu eleştiri için kullanmak doğru değil.

0|1
    0|0
  • being john malkovich

0|1
    0|0
  • Bence Deniz Baykal yüzyılın p.rno starı xd

0|1
    0|0
  • PACINO s.kertir

0|1
    0|0
  • Marlon brando