Bir arkadaşınızın Eşcinsel olduğunu öğrendiniz tepkiniz ne olur?

Bir arkadaşınızın Eşcinsel olduğunu öğrendiniz tepkiniz Ne olur .? ya da Bir sevgiliniz var ve bisexuel olduğunu öğrendiniz tepkiniz Ne olur ..:)

Cevaplarınızı bekliyorum ;)

0|0
22|26

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 26

• Evet, eş cinsel arkadaş var bu sitede. Gayet normal karşılıyorum.

3|1
    0|2
  • Sonunda bir delikanlıyıda kaybettik..

link

1|0
    1|1
  • Arkadasıma tepkim olmazdı kendi kararları arkadasım olarak kalırdı ;) Ama sevgilimin o durumunu ögrensem artık sevgilim olmazdı ;)

1|0
    0|1
  • benim en yakın arkadaşım gey çıktı çok utanarak anlattı ben de anlayışla karşıladım ve çok sevindi buna, tabi aramızda bir anlaşma da yaptık :)

3|2
    0|1
  • ikisini de yaşadım gayet normal karşılarım ne olacak ki

3|0
    0|1
  • "Kadın gibi davranan erkeğe, erkek gibi davranan kadına lanet olsun" Hadis..

0|2
    2|2
  • Var. Öğrendiğimde kendine eşcinsel bile diyemiyordu. Destek oldum. Artık daha mutlu. kendilerini kabul etmeleri çok zor oluyor. Destek olmak gerek. Ellerinde olan bir şey değil. Aşk aşktır. Ne zaman aşık olacağımızı seçemediğimiz gibi kime aşık olacağımızı da seçemiyoruz. Eşcinsellik bir seçim değil yönelimdir. Ellerinde olmayan bir durum için insanları cezalandırmak caniliktir. heteroseksüellerin sahip olduğu her hakka homoseksüellerde sahip olmalıdır. Hepimiz insanız. Bunu unutmamalıyız.

0|0
    0|0
  • Bugün "Eşcinsellikle İlgili Soru Sorma Günü" de haberim mi yok amk...

1|2
    1|0
  • Sorun olmaz ama ulu orta yerde sevişmesinler :)

1|0
    0|1
  • Benden uzak dursun bir * gitsin hayır sürekli bana yavşıyor mu diye düşünüp duracak mıyım ?

Kız olsa neyse en azından yavşamadığını bilip kank olabilirim, hayı kendimden eminim sonuçta karşı tarafın ne düşündüğünü kimse bilemez ..

0|0
    1|1
  • bi anlık şaşırma olabilir tavırları tan tersini yansıtıyorsa ama elbetteki yadırganacak bir durum degil gayet normal karşılarım

2|0
    0|1
  • Bana arkadaşım eşcinselim dese önce bir tokat atar sonra bir güzel azarlar bir daha'da yüzüne bakmam.(- veya + vermeyiniz bu benim fikrim sadece saygı duymanız yeterli)

1|0
    2|0
  • yerde bozuk para gorursem eğilip almam bir daha...

0|1
    2|1
  • Her koyun kendi bacağından asılıcak. Bence toplumun ahlakı değil kişinin ahlakı vardır. İçinde yaşadığımız toplumda bu ahlaka göre yaşayanlar varsa ben bişey yapmam. ne yapıyosa yapsın .

0|0
    1|0
  • benimde arkadaşım gay cıktı.sonra hormon aldı sırada ameliyat varmış.ama sadece arkadaşız o işler bize gelmez...

1|0
    0|1
  • yüce yaratan,cinsellik konusunda kadın ve erkeği birbirine uygun görmüş. gerisi sapkınlıktır.

hoş karşılamam...

1|1
    3|1
  • annesine şikayet ederim.

2|1
    2|0
  • hastalıktır Allah vergisi olana bişey demem ama sonradan olanları öldüresim gelir

1|0
    2|0
  • oradan uzaklaşırım :) yoksa bizi s. kecek

0|0
    0|0
  • şaşırırım ama arkadaşlığımız devam eder

2|0
    0|1
  • Sorun yapmam.

2|0
    0|1
  • valla arkadaşlarım var:d çok eğlenceliler yaa:D hiç bir cinsel sarkıntılıklarını görmedim ama iyi espri yapıyorlar ve espriden anlıyorlar olarlayken gülüyroum yani:D:D:D yalan yok:d ama eşcinselliğe karşıyım :D

0|0
    0|0
  • Arkamı kollarım

1|0
    2|0
  • Cebine eroin koyup polise ihbar ederim o güne kadar saklamış biriyle arkadaşlık mı olur

1|1
    3|0
  • olsun

sevişirdik geçerdi:(

1|0
    1|1
  • Bizimle deyılsın..

0|1
    2|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Olabilir sorun olmaz.

4|0
    4|0
  • ultra homofobik türk erkeklerimizin nerdeyse hepsi "ilişiğimi keserim arkamı kollarım tokatlarım".. diye zırvalamış.hahaha.. siz heteroseksüelsiniz diye tüm kızların üstüne mi atlıyosunuz hayırdır?

ne alakası var arkayı kollamakla onla bunla? insandaki karaktersizliğin sapıklığın cinsel tercihlerle nasıl bir ilişkisi olabilir ki?

cevap olarak nolcak ki bir şey değişmezdi.arkadaşlığımıza kaldığım yerden devam ederdim.

0|0
    0|0
  • Neden daha önce söylemedin hırto derim :D:D rahat rahat dertleşirdik bendensin derdim.Ama yakın arkadaşımsa söylemesine gerek yok anlarım büyük olasılıkla zaten.

3|0
    1|2
  • Nop.

Aramdaki bağa bakarım. Seçimleri beni bağlamaz. Belki benim de seçimlerim o yöndedir, belli olmaz.

0|0
    2|0
  • Normal karşılarım,sevgilimse ve aldatırsa sorun olur.Biseksüel arkadaşlarım var.

1|0
    0|0
  • Sevgilimse saygı duyar,ayrılırım.Arkadaşımsa saygı duyar,mesafe koyarım.

1|0
    3|0
  • onların tercihi beni ilgilendirmez (:

3|0
    3|0
  • var arkilerim. ama sevgilim hic olmadı ya da cok iyi gizlediler. eyer sevgilim öyleyse benim icin sorun olmaz. ama kızlar dışında bide erkeklerden kıskanmaya başlarım .yandık yani bir bu eksikti :DD:D

1|0
    0|0
  • Arkadaşıma bişi demem de kıskancım ben sevgilimi öyle düşünemem.

1|0
    0|0
  • ne zaman başladı diye sorarım

0|0
    0|0
  • Tercihtir demem bir şey arkadaşım olmaya devam eder...

0|0
    0|0
  • Sorun olmaz bnde biseksim ;)

2|1
    0|1
  • olabilir

0|0
    0|0
  • Onun seçimi, onun kararı. Saygı duyarım, arkadaşlığımız devam eder.

0|0
    0|0
  • izmirdenim,biseksüelim.normal karşılarım.

2|1
    1|2
  • ağdaya gidek mi derim

0|1
    1|0
  • sevgilimse ayrılırım arkadaşımsa arkadaşlığa devam ederim

1|0
    1|0
  • omzumu silkerim, umursamam, yatağa kiminle girdiğinden bana ne ki

0|0
    0|0
  • sevgilimiz öyle olmasını istemem ama diğer insanlar olsun :D

1|0
    2|1
  • arkadaşlığıma devam ederim

3|0
    0|1
  • biseks olduğumu öğrenince arkadaşım çok normal karşılamıştı.bende öyle karşılarım doğal olarak

2|0
    1|0
Yükleniyor...