Yerlere yatıp kahkahalar atmak ister misin ?

Öncelikle eğer gerçekten yerlere yatıp kahkahalar atmak istiyorsan bu uzun yazıyı okuman gerek oku bakalım;

Yazlığa gitmiştim.Taşa... yaya yaya tatilimi yapıyorum.Yan komşumuz Hayriye teyzelerlede çok samimiyiz..Neyse bunlar akşam bize çaya geldiler.Akşam otururken torunlarının geleceğini söyleyip,benim onlara göz kulak olmamı,gezdirmemi filan rica ettiler,bende içimden söverek tatile mi geldik çocuk bakmaya mı geldik ay qu diyerek,'' Tabi Hayriye teyze ne demek. '' dedim

Neyse ertesi gün sabah annem; ''Kahvaltıya Hayriye teyze çağırdı,torunlarıda gelmiş hadi oraya gidiyoruz '' dedi.Bende tamam gidelim deyip gittim.Lan böyle bir şey olamaz Hayriye teyzenin iki torunuda gelmişti ve inanın ikisi de mankendiler .Vay ay qu diyorum bunlar ne afet böyle diyorum içimden.Neyse kızlarla tanıştık Melisa ve merve vay ay qu isimleri bile beni tahrik etmeye yetmişti...

Tanışma faslını hızlı geçiyorum .. .Melisa benim yaşıma uygun olduğu için ben buna yazmaya başladım ve ufak tefek yakınlaşmalar oldu ve 1 hafta sonra akşam sahilde otururken öpüşmeye başladık.

o akşam çok güzeldi sanki aşık oluyordum neyse akşam grzip dolaştıktan sonra kapıda yarın için şehir merkezine inip gezmek için sözleştik.

Sabah olmuştu,annem süper bir kahvaltı hazırlamıştı.Öyle yemişim ki sığamıyorum içime ay qu aradan 10-15 dakika geçti mükemmel bir sıçma isteği,tam tuvalete gidiyorum derken kapı çaldı.Melisa kapıda '' Hadi gitmiyor muyuz ? '' diyor.Ama inanılmaz sıçma isteğim var,şimdi kıza içeri geç 2 dakika bekle desem ben tuvalete girince bütün siteyi bok kokusu sarıyor rezil olurdum ay qu.Neyse sıçma isteğim kaçar diyip gidelim dedim.

Neyse bununla geziyoruz bu arada da sıçma isteğim gitti dedim bu seferde içimde osurma isteği başladı.Neyse Melisa bir mağazaya gidip kıyafet alcağını söyledi ben ise Melisa'ya '' Sen gir ben geliyorum ''dedim ve tam mağazaya kız girer girmez osurmuştum ki o da ne,osurmam ile altıma sıçmam bir olmuştu..

Neyse kız mesaj attı içeri gir bak yakışmış mı kıyafetim diye,ama içeri girince kızın yanına yakşamıyordum,çünkü bok kokuyordum !

Neyse hemen kafamı çalıştırdım nasılsa mağazadayız dedim ve bir pantolon aldım ve pantolonu giyip boklu pantolondan kurtulmak için görevliye wc sormustum ki wc arızalı demişti p.ç.

Sonra neyse bir kafeye gidelim dedik bir kafeye girdik ve ben Melisa'ya '' Canım ben bir vc gidip geliyorum '' deyip aldığımız poşetlerle vc gittim.Vc girer girmez heen boklu pantolonumu baksırımı havalandırmadan attım.Mağazadan aldığımız poşeti açtığım da ne ile karşılaştım dersiniz,aman Allah'ım poşetin içinde Melisanın kıyafetleri ! O an boku yedim demiştim,boklu kıyafetleri de atmıştım,dakikalarca vcde kaldıktan sonra Melisa vc gelip bağırmaya başladı ben ses vermeyince kafe sahibine gitmiş Melisa.Kafe sahibi de eroin,esrar kullanıyor olabilir diye polis çağırmış.Polis gelince tabi mecbur cıktık ve ben çırılçıplağım..

Karakola gittiğimiz de olanları polislere anlattığımda hepsi gülmekten ölmüştü.O gün bugndür yazlığa gitmiyorum.

Hikayem nsl?

1|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...