Acaba artık Tükeniyor muyum :( ?

Merhabalar tekrardan ben...

Geçen gün yazmıştım link

.Şimdi tekrar yazma ihtiyacı hissettim... Zerre kadar değişmeyen bir babayla ugraşmak zorundayım. Geçtiğimiz aksam bizi yemeğe götürdü az da olsa sevinmiştim bizi hatırladığı için. Masaya oturduk yemekler geldi ve babam konuşmaya başladı..

" Bu yemekleri yemek , buralarda oturmak için çalışmak zorundasın gel yanımda çalış kardeşini okut vs vs " benim hayatımın hiçbir değeri önemi yok bu olanlardan bunu anlıyorum. Sessizliğimi koruyorum. Bugün kuzenime gitmek istedim izin vermedi. Sonra aksam su saatte hala dışarda biryerlerde içiyor. Komsuya 1 bardak çay içmeye gidicektim ezmek istemedim gelir de evde göremez kızar diye arayayım da bir izin alayım dedim aramaz olaydım... Aradım..

-Alo , Baba Napıyorsun ?

* Annenin A...ndayım...

-Nerdesin demedim baba napıyorsun dedim :S

* Ya b... s... g... L*n !

-Tamam

Konuşmamız bu oldu.. Hala sesimi çıkartmıyorum hiçbirşey söylemiyorum fazla konusmuyorum ortalıkta fazla gözükmüyorum. Tükendiğimi düşünüyorum..

Sizce ne yapayım ? :(((

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Bak şimdi

Öncelikle evleneceğin insana dikkat et, okul konusunu bir şekilde garantiye almaya çalış ,söz yarın lafta kalır ama senet konuşur...

Allah yardımcın olsun, para gözünü kör etmiş anladıgım kadarıya babanın ve nefsinin egoların tutsağı bir canavara dönüşmüş...

Sen aynı şekilde devam et, evden kaçmak gibi bir fikir son seçenek olsun, ayriyetten üniversiteyi kazanmaya(olabilirse burslu tutturmaya çalış) mümkünatı olursa part time bir yerde işe başla..

Evden olabildiğince uzak olmaya çalış...

Çözüm arıyorum, hani bir çok yol var fakat sana daha fazla zarar verir diye çekiniyorum

Ayrı eve çıkmak

Evlenmen

Çalışıp kendi düzenini kurmaya çalışmak

şu an el mahkum gibi o yüzden zamana bırakmaya devam etmelisin... Babanla pek muhattap olmamaya çalış, pek de muhatap almamanı öneririm...

Sabırlı ol, inancını koru, Önce mantığının sonra yüreğinin söylediğini dinle, başkalarına göre değil imkanlar elverdikçe kendi isteklerine göre yaşamını sürdür

Allah yardımcın olsun

1|0
    0|0
    • Üniversiteyi kazandım zaten devlet üniversitesi evime sadece 1 saat uzaklıkta. :( Susuyorum hiç tepki göstermiyorum.

• artık bir şekilde gizli gizli kayıt yaptırıcam ama sonrası ne olur bilmiyorum .

• Hele o kayıt olsun, ne olursa olsun cesur ol, yarın bugünden daha önemli her zaman

• ALLAH yardımcın olsun skardeşim... bu nasıl bir baba ALLAH aşkına... okurken tüylerim diken diken oldu bir de o evde yaşayan snn halin ne acaba... erkek arkadaşınla ciddi düşünüyorsan bana kalırsa evlen ve kurtul... okumana izin vermemiş. vermeyecek de... dost u var dedin. ondan size fayda yok be kardeşim... en mantıklı çözüm evlen ve evden kurtul...

1|0
    0|0
    • İnan bilmiyorum.

• Amin sağolasın.

• imkansızlıktan dolayı ünversite sorun oluyorsa bana özelden mutlaka ulaş... ulu orta söyemeyi konuşmayı sevmyrum bu konuları... mesajım açıktır bir iki bişey söyleyebilrim sana...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...