Iş yerindeki stajyer kızın amacı nedir?

dostlar ben 25 yaşındayım mali müşavir olucam yakında .. işyerine bu ay başında yeni bir stajyer alındı kız 18 yaşında oldukça güzel yalan yok ama bana göre değil tabi ki! kıza iş öğretirken felan yakınlaşmalar oldu(samimiyet anlamında )kız birden abi demeyi bıraktı zaman içinde sexy giyinmeler başladı bunu da geçtim sürekli frikik veriyor ben bakında daha da açıyor orasını burasını başka erkekler bakınca kapatıyor! asla böle bir ilişki söz konusu değil beni tahrik etmeye çalıştının farkındayım ama hiçbişi hissetmiyorum ona yaşı küçük abi demeleri bıraktı adımla hitap ediyor gece geç saatlerde naber şu an ne yapmak istedin felan ben napıcam nasıl bu kızın gözünü korkutup daha bana karşı bir girişimde bulmamasını sağlarım?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Al karşına konuş stajını yakarım diye tehdit et

0|0
    1|0
    • yaa anlamıyorsunuz kız böle somut bişi yapmıyor bir el hareketi yapsa ya da bişiler dese net bişiler sölerim ama şmdi dersem sen beni yalnış anladın der kendini savunurg*tgibi kalırım! yaşı da küçük yalnış anlarlar beni sağpık muamelesi görürüm!

Kızlar Ne Diyor 4

• bakmamaya çalış,iş harici muhattab olma,iş hakkında konuşmak zorunda kalırsan dahi sizli bizli konuş o konuşmayıncada uyar..başka yapıcak birşey yok..iş ortamında hiç hoş olmuyor böyle şeyler..

0|0
    0|0
    • yaa beni bir görsen zaten tam bir işkoliğim işyerinde yokmuşum gibi sadece iş yaparım! ama mali müşavir stajyeriyim bende! 2 yıl sonra mali müşavir olcam kızda benden sorumlu mecburen ilgilenmeliyim=((( bugün mesela sütyenini düzeltiyor karşımda (yanımda) pc den ayırmadım bende gözümü!

• sen de stajyersen işin zor.. telefonun ekranına herhangi bir kız arkadaşının resminin koy ve görmesini sağla, ya da telefonun da sahte arama özelliği varsa ayarla tel çalınca da aşkım dur deyip rahat konuşmak için yapar gibi uzaklaş ordan..

• neler denedim bir bilsen bunları sölemezdin=(

• neresi kucuk 18 yasinda 7yas var aranizda abartiyosun

0|0
    0|0
    • 25 yaşındaki birinin 18 le sex yapması tuhaf .. ama 30 ile 23 ün değil! yaşa göre!

• başka yerini öpmek istemem zaten eklesene beni?

• opturmemde zaten ekledm

• küçük müçük bahane, burada bu soruyu sorup kafana taktığına göre istiyorsun sen bu kızı, staj bitimi bişeyler deneyebilirsiniz:)

0|0
    0|0
  • başka biri varmış gibi yap :))

0|0
    0|0
    • takıntılı bnce konuş kız madem sürekli çevrende anlasın seninle olamıcanı.

• anlamıyorsun beni biraz kaslı biriyim o yüzden olmalı vazgeçiceği yok vazgeçiceğini bilsem emin ol sormazdım burda=(

Erkekler Ne Diyor 4

• kız coşmuş işin zor.

0|0
    0|0
  • aradığın erkek ben değilim ya da başka birini seviyorum falan

0|0
    0|0
    • somut bişi yapmıyor ki sadece tahrik etmek istiyor yoksa konuşurdum bir el hareketi ya da eni istiyorum felan dese sölerdim!

• resmi bir dil kullan hep zamanı gelince vazgeçer ya da stajı bitene kadar idare et

• yaa kız bugün gözümün önünde dütyenin düzeltiyor göğüsleriyle oynuyor bakmyıroum ben ama insan göz ucuyla farkediyor bilirsin!

• casper izleyip izleyip gelmeyin demedim mi la ben

0|0
    0|0
  • tadını çıkar boş ver :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...