Kötü Giden bir ilişkide Güzel bir Hafta sonu planı lazım [Ankara]

Merhaba, Sevdiğim kızla ilişkimiz son 1 haftadır inanılmaz kötü gidiyor hergün kavga ayrılık sinyalleri ve ben ayrılıga hic hazır hissetmiyorum kendimi bitsin istemiyorum. yarın kız arkadaşımın ailesi memleketine gidiyor dolayısıyla vakit sıkıntımızın olmayacağı bir gün bizi bekliyor Benim sizden ricam bu günde Sevgilimle aşk tazelemem gezip tozup eğlenmem için bikaç plan önermeniz.. ilişkimiz monotonlaştığı için benden sıkıldığını hissediyorum ve tekrar onu kazanmak icin böyle bişey yapmam şart.

Lütfen evde romantik bir gün geçirin gibisinden tavsiyeler yapmayın onlar her zaman yapabildiğimiz şeyler daha değişik belki çılgınca belki romantizmin doruklarında bir plan arıyorum. Yardımlarınıza çok ihtiyacım var şimdiden teşekkürler

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• Gölbaşında iskele diye bir yer var..Az kişi bilir orayı..Göle nazır salaş bir yer..Yaşına uyarmı bilmem ama değişik bir tecrübe olabilir..Samimi bir ortamdır..Ben kimle gittiysem çok beğendiler...

0|1
    0|0
    • Sonunda Tavsiye veren birisi çıktı Teşekkür ederim Denemekten bişey kaybetmeyiz arabamda var ulaşım sıkıntısı yok beğenmezse başka bişeyler deneriz çok teşkkür ediyorum:)

• En iyi cevap yaptın mı benimkini:))

• Çıkınca göl kıyısı romantik yürüyüşe uygundur:) sessiz sakindir.Bilgin olsun...

Kızlar Ne Diyor 2

• kötü giden ilişki

hımmmmmmmm .bir fikrim yoh

0|0
    0|0
  • Bunu kimseyle paylaşmazdım fakattt madem dardasın anlatayım benim erkek arkadaşımın bana yaptığı doğum günü sürprizini anlatayım sana. Güzel şık bir sandık içine renkli renkli çikolatalar doldurup, içine gül döküp bir sürü not yazmıştı... Bildiğin sandık ama çok şekerdi çok sevinmiştim bende çikolatalar içinde çok şeker duruyordu :) toplam 85 tlye falan mal olmuştu ha öyle egzantirik kutuyu nerden bulucam derseen, karanfil sokak üzerindeki dükkanlara bakmanı öneririm dostun yanında bir dükkan var öyle egzantirik satan şeyler oluyor erkek arkadaşım sandığı nerden aldığını söylemedi fakat tahminimce o tarz bir yerden almış olabilir.. :)

0|2
    0|0
    • Doğum gününde Kocaman Pembe Bi sandığın içine Kız Çocuğu kıyafetleri, ayakkabıları falan koydum Sandığın en altında ise" Söz verdim küçük kızımıza "Biz"i Kaybedemem " Notu vardı :)

• Teşekkür Ederim ilgine. Bakalım dananın kuyruğu yarın kopacak. Herşey Gönlünce olsun :)

• ne demek rica ederim :) teşekkürler,seninde gönlünce olsun umarım iyi geçer..

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...