2000 yılındaki efsana Galatasaray ?

2009 barcelonası ile 2013 bayern münih'îni yenebilirmiydi sizce,bence yenerdi kadro kalitesinden ziyada o ruhla yenerdi sizin düşünceleriniz neler?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Söylediğine o kadar inanmıyorsun ki utanıp gizliden sormuşsun...

0|0
    0|0
    • ne alakası var 2000 GALATASARAY'ı kötü takımmıydı

• istediğim gibi sorarım o takım çok iyi takımdı bu takımlarada kök söktürürdü

• He hö he hö...Sen bahsi geçen hangi takımın antrenmanını izledin acaba...Bala g.te golcülerinden başka nesi var türk takımlarının ardayıda tutamadınız elinizde cacık işte boş boş konuşma o seneki takımı toplayıp kapıştıramazsın ya günümüze bak kekleniyor türk taraftarlar!

Kızlar Ne Diyor 3

• sen önce türkçeyi öğren sonra konu aç efsana nedir ya ?

0|0
    0|0
  • Yenerdi ..

Galatasaray'ın o sene oynadığı bütün Avrupa maçlarını adım gibi hatırlıyorum ..Dediğin gibi oyundan ziyade Ruh vardı taklımda ..

İnşallah bu sene de aynı başarıları göstercez ..

0|0
    0|0
  • O zamanlar futbolun fsi ne bimezdim asdf

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• o sezon şampiyonlar liginde yenildiği maçları göz önünde bulundurup sordun değilmi

0|0
    0|0
  • Futbol aradaki 10 yılda çok gelişti. Direnir miydi desen tamam belki direnirdi ama o yılların Barcelonası ve geçen yılın Münih'ini yenmek zor iş. Bence yenemezdi.

0|0
    0|0
  • kardeş o kadro efsane olsaydı zaten şampiynlar liginden uefaya düşmezdi uefaya düşen takımda o söledğn takımları yenemez

0|0
    0|0
  • Yenemezdi .

0|0
    0|0
    • neden sebeb?

• O takım o kadar iyi olsaydı uefa ile yetinmez şampiyonlar ligini alırlardı demekki o kadar da iyi degillermiş

• ozaman uefa kupası şasmpiyonlar ligi kadar zordu

• barcelona tüm zamanların en iyi takımı gs o dönemler şampiyonlar liginde çuvalladı hatırlatırım...

0|0
    0|0
Yükleniyor...