En iyi dövüş sporu hangisidir?

Belki buna benzer sorular olabilir ama ben yine de sorayım.

Ben bu dövüş sporları hakkında biraz araştırma yaptım.Bunlara göre hem iyi bir vücut için hem de sokakta en çok işe yarayan dövüş sporunun Muay Thai olduğunu söylüyorlar.Sizcre gerçekten öyle mi,yoksa daha iyisi var mı?

0|0
38

En İyi Erkek Görüşü

• ben boksa gdiyorum kardeşim hem az teknik hem güçlü kol vucut yapyo.ama tam makine olmak istyosan mma derim martial mixed art yani karışk dövüs sanatı.güres box kick box muay thai alayını kapsayan legal kafes dövüşü.;)

0|1
    0|0
    • Bütün sporları hafiften biliyorsa o sporu yapan kişinin önünde adam duramaz o zaman, haksız mıyım?

• ddğm gbi cezasna katlanrsan sen blirsin:) savunma sporu dene o zaman taekwondo judo vs.yani vurma ama engelle en azndan etkisz hale getir.istedğn spor tabiri caizse kodummu otrtan cinsten sporlar kardeş.tavsye etmem yapmam dyosun ama anneye edilecek bir küfrde göznün dönmesyle alttan aparkatla artk çenemi gder beynde kalıcı hasarmı olur onun pismanlğni sen çekersn gnede sen blirsin.hadi iyi sporlar simdiden;)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• ne gerek var biber gazını sık ortalık ıslansın

0|0
    0|0
  • Muay Thai favorim

0|0
    0|1
  • Ben siyah kusak taekwondocuyum bana yetiyo :D ama daha iyisi vardır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• çin box'u ama herkez yapamaz herkez yapamaz derken 80 milyn nufumuz var 80 kişimiz bu sporu yapıyor

0|0
    0|0
  • muayhai atak sporları arasında en sert olanıdır 7 yıllık kickboxerim 2. yılımda ilk muaythai maçımda diz dirsek yiyince baktım olmuyor yalandan yere attım kendimi yere , yaş çok önemli dövüş sporlarında 15 yaşından sonra başlanırsa yol katedilemez en uygun yaş 7-8-9 dur .

0|0
    0|0
    • ben daha yeni baslicam da olmaz mi diyosun yani?

• diyelim ki muay thai lisansim var,kavga ettim lisansimi aldar.daha sonra kick boxa baslayip lisans alabilir miyim?

• alamazsın yanlış hatırlamıyosam aynı fed bakıyodu

• koca karı kavgası

1|0
    0|0
  • Elinde o sporun tanıtımını yapan videolar varsa paylaşabilir misin benimle?

Öğrenmek istiyorum da.

Yani nasıl bir spor olduğunu..

Sen araştırdıysan elime daha sağlam ve güzel videolar koyabilirsin düşüncesiyle yazdım bu yorumumu..

0|0
    0|0
    • telefondan giriyorum ya video izlemedim pek.genelde yapanlarin yorumlarina falan bakiyorum forumlardan

• Free style allah ne verdiyse.

0|0
    0|0
  • taekwondo

0|0
    0|0
  • Wing Tsun'ı araştıır bende ilgileniyorum çok iyi

0|0
    0|0
Yükleniyor...