Türkiyede 18 yaşını aşmış her bayana silah ruhsat hakkı tanınmalı

türkiyede 18 yaşını aşmış her bayana silah ruhsat hakkı tanınmalı ne devlet ne yasalar kadınlarımızı koruyamıyor bazen zararın en büyüğü en yakınlaımızdan gelebiliyor ben böyle birşey olmasını isterdim açıkçası siz ne düşünürsünüz?

0|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

• Kollarına faça atan psikopatlar yolda bakanların topuğuna sıkar öyle bir şey olursa .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Hiç silah kullandın mı ? Hiç silahla birini vurdun mu ? Hiç silahla vurulmuş birini gördün mü ? Hiç silahla vurulmuş birinin kanı üzerine sıçradı mı ?

0|2
    0|0
    • amin cümlemizden

• evet geliyor peki sana soriyim?bizim mahallede kıza laf atanlarla tartışan abiyi bıçakladılar geçen hafta abi öldü sence o adamlar ölmeyi haketmiyor mu?hem elalemin namusuna dil uzatıyorlar hem de korumaya çalışan abiyi pisi pisine öldürüyorlar

• Bizim burda sebebsiz yere bir abiyi canlı canlı yaktılar ? Bu bir kıstas mı yani ? Laf atılması, abinin araya girmesi, bıçaklanması bunu yapanları ölümle mi cezalandırmalıyız ? Olayları bu şekilde çözemeyeceğini ileride anlayacaksın. Çünkü silahın hiç bir topluluğa barış ve huzur getirmediğini bilmelisin. Bunu şahsi silahı olan büyüklere de sorabilirsin içlerinde hep bir huzursuzluk vardır.

• Silah herkese yasaklanmali

0|0
    0|0
  • Aklına esen vay bana baktı diye vursun sonra dimi

0|1
    0|1
  • Silah korkutmak için değil öldürmek içindir. Sitede soru soranlara bakıyorumda herkese verilmemesi gereken birşey olduğu için seviniyorum.

0|1
    0|0
  • Ben bütün sivil silanlanma, avcılık da dahil kaldırılıp yasaklanmalı diyorum, sen kadınlar da silahlansın diyorsun. Ne olacak çekip birbirimizi mi vurarak halledicez bundan sonra?

0|0
    0|0
  • Türkiye kan gölüne dönsün diyon yani :))) Kız etraf sapık dolu :)))

0|0
    0|0
  • Bencede olması lazım sadece türkıyede değil dunyanın her yerınde kadınlar Çok ezılıyor

0|0
    0|1
  • Tabi verin kadınlara da bir silah

0|0
    0|0
  • 18 geç genelde 14-15 yaşındakşlere tecavüz ediyorlar. Gerçi mermide bir yere kadar 20 kişiyi neyle vurcak o kız ?

0|0
    0|0
  • birgün türkiyede kadın erkek eşitliği olursa böyle bişeye gerek kalmaz. senin düşündüğün günü kurtarmak. asıl mesele bu sorunu kökünden çözmektir.

0|0
    0|0
    • asla eşit haklara sahip olmayacağız ve bu ülkede dayak şiddet tecavüz bitmeyecek insanımız cahil çünkü

• aynen. bir mucize olması gerekiyor gerçekleşmesi için. ileriye gideceğimize her gün daha da geriye gidiyoruz maalesef.

• Silah çok ağır ve fazla yer kaplıyor. Kesici alet taşımanız daha iyi olur. Hem daha hızlı hemde şekil hani. Ninja gibi olursunuz ayrı bir seksilik katar size

0|0
    0|1
  • şiddeti şiddetle örtbas etmek çok da akl-ı selim bir hareket değil bence

0|1
    0|0
    • ama koruyamıyorsa kimse?

• iyi güzel de sana 3 - 4 erkek saldırsa vurabilicek misin cidden? o cesareti bulabiliyor musun kendinde ya da sen silahı çıkarana kadar neler olur neler

• 18 ini dolduran kadına ehliyet veriyolar trafiğin iççine ediyo bide silah versinler tam olur

0|1
    0|1
  • katılıyorum.sevdiğim kız eski swevgilisinden silahla tehdit aldığı için şu an ayrıyız

0|0
    0|1
  • bence tank verilsin...

0|0
    0|0
  • silahsız yönteme başvur.

sana silah doğrultana füzeleri sal !

0|0
    0|0
  • ne yapacaksın silahınla birinimi vuracaksın.

0|0
    0|0
  • hee sonra hergün bir ergen cinayeti izleyek ekranlarda

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• koruması gerektiği anda silahı bayanın elinden alıverirse ya..herhalükarda ölürüz:)

0|1
    0|0
    • valla çok afedersinde tecavüz edilince de defolu malı muamelesi görüyorsun bu daha mı iyi?

• benim söylediğim iyi mi ki..yoksa senin söylediğine göre daha iyi; ölsek:(

Yükleniyor...