Arkadaşlar hiç başınıza geldi mi ?

ilişkinizde bir nedenden dolayı ayrıldınız o kişi ayrıldığınız kişi size değiştim ben dese istediğin gibi biri oldum dese affet beni dese affeder misiniz onu ? ve ya böyle bişey yaşadınız mı ve ya da değiştiğine inanır mısınız ?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• 3kere aynı nedenden dolayı ayrıldıkda

hernseferinde yeminlerle yapmayacağını söyledi

şimdi nasıl olabilirki

0|0
    0|0
    • ve de yaptı dimi bizimkisi beni takmıyodu herseferinde söz veriyodu sözünü tutamadı özel değilse senin neden neydi ?

• herzaman akılcı davranmak veya alttan almak karşınızdakini

cesaretlendirebiliyor işte baştan öyle alıştırmamak gerekiyor

Allah'tan hayırlısı

• aynen haklısın bende salaklık ki baştan en baştan herşeyini alttan aldım salağım ya benn,aynen Allahtan hayırlısı nediyelim

Erkekler Ne Diyor 6

• hımm

bunları diyen kız arkadaşım eğer yatakta iyise neden olmasın tekrar denerim

tekrar ve tekrar

ahh ahhh

ve hatta oh yeah

0|0
    0|0
  • insan 7 sinde neyse 70 misinde o dur degisinler vardır ama 10 kişiden belki 1i

0|0
    0|0
  • Deneme süresi isterim.

0|0
    0|0
  • Affetmem. İnsan tükürdüğünü yalamamalı

0|0
    0|0
  • inanmam huylu huyundan vazgeçmezz :D

0|0
    0|0
  • ben değişcem dedim değişemedim sevmeyin dostlar sonunuz ayrılık :(

0|0
    0|0
    • ne için söz vermiştin ne için değişicem demiştin ? aynen benim sevgilimde öyle yaptı değişicem dedi değişmedi vede sonumuz ayrılık oldu işte ya bu sefer gerçekten sözünü tutarsa değişir mi ki diye düşünüyorum ama korkuyorum

• kıskançlık ve alınganlık konusunda demiştim ama cidden samimiydim değişeceğimi düşünüyordum ama olmadı , seninkinde de pşacağını sanmıyorum zaten bir kere yanılmışsın ikinciye hiç gerek yok

• dimi bende öyle düşünüyorum

Kızlar Ne Diyor 1

• bence hiç öyle girişimlerde bulunma :)

0|1
    0|0
    • neden benim şuan düşündüğümü düşünüyosun dimi aynı şeyleri tekrarlarsa diye

• yıllar? 1-2 ay çektir

• dedi kendisi evlensende peşindeyim dedi ama evlensem bırakır heralde neyse yıllar derken belki 1 sene belki 2 sene ay derkende 6 ay falan sınav zmanındayım ztn ya da sınav sonrası

Yükleniyor...